Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az ingyenes ovis étkezés csak...

Az ingyenes ovis étkezés csak október 1-től van, a szeptembert be kell fizetni Nálatok is?

Figyelt kérdés
Kisfiam most kezdte az ovit. 3 gyermekünk van, adtak egy nyilatkozatot amit ki kell tölteni az ingyenes étkezéshez, de azt mondták hogy a jogszabály szerint majd csak október 1-től lesz ingyenes, a szeptembert be kell fizetni. Ez tényleg így van, vagy valamit félreértelmeztek? Nekem fura mert sehol sem olvastam ilyet.
2015. szept. 4. 04:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! Szóltunk, megígérték hogy utána néznek honnan jött az október 1.


Minden válasz hasznos volt, nem tudom ki az aki lepontozta az első pár válaszolót, én mindenkinek zöld kezet adtam.

2015. szept. 4. 17:51
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk annak ingyenres már a szept is, aki mèg augusztusban leadta a nyilatkozatot, aki szept 1je után adta be, annak mèg a szeptemberit fizetni kell. Èn ezt az infòt kaptam a bölcdinkbe.
2015. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló, köszönöm szépen Neked is. Valószínűleg nálunk is ezért van így, viszont akkor nem értem, hogy miért nem adták oda időben a nyilatkozatot. Augusztusban zárva volt az ovi, 31-én ment először a kisfiam, már akkor kérdeztük hogy ez hogy van, de nem tudtak rá válaszolni.
2015. szept. 4. 22:43
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Az én lányomnak most szeptemberit sem kell fizetni mert 3 gyerekünk van .agusztusban kitöltötem a papirt és kész .
2015. szept. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eleve augusztus végén kell fizetni a szeptemberi kaját (akkor van zárva az ovi, de két napig van pénztár), és akkor töltették ki a papírokat. Így már szeptemberben is ingyenes az étkezés.
2015. szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A mi ovinkan utólagos az ebéd befizetése most kapjuk meg a nyári étkezés számláit, viszont szeptemberre már nem kell fizetni, 15ig kell leadni nálunk a papírt.
2015. szept. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk 1 hétre előre rendelik a kaját es mivel semmit sem szóltak erről az oviban, hogy elfogadták ezt a jogszabályt, netről tudtam meg, ezért múlt hétre nem volt ebédje, haza kellett hoznom délben a gyereket. Mától megint van, szóval ez szeptembertől érvényes.
2015. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!