Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A gyerek hány éves korában...

A gyerek hány éves korában költöznétek nagyobb lakásba?

Figyelt kérdés

Nappali+hálós albérletben élünk (a nappali egyben van a konyhával). Jó áron van, jó környéken, rendes szerződéses bérlet, több hónap felmondási idővel, jó szomszédokkal, közel a munkahelyeinkhez. Kisbabánk lesz, aki kezdetben a mi szobánkban fog aludni, de ha nagyobb lesz, szeretnénk saját szobát neki. A lakás mérete kettőnknek jelenleg tökéletes, aki épp külön akar vonulni, az külön tud, és a nappaliban is van egy kanapé, amin adott esetben lehet aludni.


Ti mikor költöznétek ebben az esetben?



2015. szept. 12. 09:25
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Ja és fontos szempont, hogy nagyobb lakás jóval drágább lenne, kevesebbet tudnánk félretenni.
2015. szept. 12. 09:27
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Mielőtt megszületik a baba.
2015. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
47%
3-4 éves korában. Természetesen ha tesó is jön, akkor azonnal. Ez így még pont jó nektek, meg 4 éves korig állandóan ott sertepertél ahol a felnőttek vannak.
2015. szept. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
54%
Szinten mielőtt megszuletik. Igaz, sokan természetesnek tartják hogy pl a baba mellett szexeljenek, szerintem normális ember ilyet nem csinál. Plusz a szülői háló az a szülőké, a gyereknek is kell saját kis zug
2015. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még a szempontok!


4-es: amikor még nem laktunk együtt, akkoris kreatívan meg kellett oldanunk az együttlétet, nem okoz gondot a nappalit, vagy a fürdőt használni, és az első egy évben mindenképpen mellettem fog aludni oldalkocsis kiságyban.

2015. szept. 12. 09:43
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Nehéz lesz majd később sajt szobába szoktatni így. ... Plusz arras gondolj, hogy szülés után az agyad hiába kreatív, a tested nem biztos hogy követni tudja.....
2015. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
76%

párod hogy bírja majd hogy sose tud aludni de reggel mehet melózni?

majd évek után szted a gyerek megmarad külön szobában?

2015. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
42%

Én egyterű házban nőttem fel, 100nm amiben függönyökkel voltak kialakítva a szobák, nem mondom, hogy mindig kellemes volt, de egészséges felnőtt lettem, és a 4 testvérem is... de szüleim nem tudták volna megfizetni, hogy elköltözzünk.

Ha megtehetitek minél előbb, jó a külön szoba, és rengeteg komplexustól is megóvja a gyereket, de ha nem tehetitek, az sem egy tragédia.

2015. szept. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%

"párod hogy bírja majd hogy sose tud aludni de reggel mehet melózni? "


Ere mint apa, annyit tudok mondani, hogy elteheted a gyereket 5 szobával arrébb is, és tehetsz közénk akármit, hogy ne halljam a sírást, ha csak egy neszt hallok ugrok és megyek megnézni a kicsit.

2015. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
80%
értem, most azért kapom a lepontozást, mert mint apa foglalkozom a gyerekemmel... köszönöm... igazán nem vártam mást ebben a kategóriában... szarjatok sünt...
2015. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!