Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 vagy több gyerekes anyukáktó...

3 vagy több gyerekes anyukáktól, apukáktól szeretnék kérdezni. Ti, hogy érzitek? Oda tudtok 100%-osan figyelni minden gyerek kisebb, nagyobb gondjaira, lelkére?

Figyelt kérdés

Férjemmel tervezzük a harmadik babát. Anyagilag nincs problémánk, a kapcsolatunk nagyon jó, bármikor jöhetne újabb baba ilyen szempontból. Viszont van bennünk némi aggódás, hogy vajon több gyerekre is oda lehet-e figyelni úgy, hogy senki ne érezze magát háttérbe szorítva.

Lehet butaság amit kérdezek, de nincs tapasztalatom, csak az látom, hogy két örökmozgó gyerkőcünk kitölti a napunkat teljes egészében. :)

De ugyanakkor nagyon örülnénk még egy babànak.


2014. szept. 3. 07:11
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Hagyni kell a gyerekeket önállónak lenni. Nem kell az egész napodat velük tölteni. Elég, csak rájuk figyelni, hogy mit csinálnak. Hárommal sem nehezebb, mint kettővel.
2014. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 gyerekes anyuka vagyok,és bele estem a tipikus hibába,hogy a középső gyerek volt "elhanyagolva". Mert ugye a legkisebb igényli a legtöbb figyelmet,a legnagyobb meg már tud segíteni. Szegény középső,meg csak ott elvolt,és utólag tudtam meg,h rosszul érezte magát.
2014. szept. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére elég önállóak, csak bennem van egy nagy adag para, hogy biztosan jól döntsek. Nagyon szeretném, hogy legyen még egy kis tesó, csak aggaszt, hogy elég vagyok-e 3 gyerkőchöz. Látom, hogy sokan nagyon jól boldogulnak, és aranyos, kiegyensúlyozott gyerekeik vannak. Csak nekem olyan hatalmas feladatnak tűnik!
2014. szept. 3. 07:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a 3. gyermekkel lett teljes a család.


Ha szeretitek egymást, vágytok még babára,hajrá:)

2014. szept. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tleg nagy feladat. Sokszor voltam 2 szülőin egyszerre az iskolában,meg ha 8 karom lett volna,az se lett volna elég. Éjfélkor még teregettem,6 kor meg már kezdődött a nap. De megérte. Már felnőtt mind 3.
2014. szept. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :) Nagyon hajlok rá, csak kicsi az önbizalmam a feladathoz! ;))
2014. szept. 3. 10:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Vágj bele,mennyi idősek vagytok?
2014. szept. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én 33, a férjem 41.
2014. szept. 3. 15:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 van. Úgy gondolom, hogy teljesen oda tudok rájuk figyelni.
2014. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenkinek ment a zöld kéz! :)
2014. szept. 4. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!