Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nálatok is mindig akkor...

Nálatok is mindig akkor zajong a szomszéd, amikor a gyereket altatnád?

Figyelt kérdés
Esküszöm a fölöttünk lakónak van vmi hatodik érzéke, amint a lányom elalszik, ő azonnal porszívózni kezd :) és tökmindegy mikor alszik el a lányom, tutira akkor. Már csak mosolygok rajta, nem is akarok veszekedni, csak kíváncsi vagyok, nálatok is van ilyen?
2015. szept. 12. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
93%
Megesik az ilyen, de biztos, hogy rank is gondoltak mar igy a szomszedok, pl.: amikor a gyerekunk hangos sirasba kezdett az ejszaka folyaman amikor ok aludtak volna, vagy amikor hajnali 4kor porszivozunk orrot. Ezt vallaltuk amikor tarsashazba koltoztunk. :)
2015. szept. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem, én azt gondolom, hogy egész nap zajon ahogy mi is, de mikor nem alszik a gyerek hanem üvölt vagy épp én porszívózok meg a tv, süvölt a kukta, stb akkor nem hallom....

egyébként enyémet soha nem zavarta, ebbe született, így tanult meg elaludni, csak engem zavar néha a tudat :)

2015. szept. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez szokott menni. Csak nálunk épp a ház mögött vannak a garázsok, kb 3 méterre a háztól van az első, ahol a bácsi mindig flexel, kalapál, zenét hallgat stb...nem kellemes.

A felső szomszédok rendszeresen a bútorokat húzogatják, brutális ezt hallgatni éjjel, mikor hazajönnek valahonnan. Mint kiderült nincsen szőnyegük, emiatt nyikorog igy minden, és valami jó nehéz, Tudor-korabeli ebédlőasztaluk és székül lehet. :) És pont akkor érnek haza, mikor leteszem a gyereket este.

Hál Istennek a kislányom nagyon jó alvó, nem nagyon ébredt még fel semmire...csak én. :)

2015. szept. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!