Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Feljött a szomszéd, hogy...

Feljött a szomszéd, hogy hallgattassam el a gyereket?

Figyelt kérdés
8 hónapos, már pár napja az a kedvenc szórakozása, hogy sikít. Eljátszik magában, de nagyon nagyokat sikoltozik. Engem is idegesít, de nem tudok mit tenni, nem tudom egész nap cipelni a gyereket, hogy eltereljem róla a figyelmét. De mit csináljak a szomszéddal?
2013. júl. 5. 12:39
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
77%

Mondd meg neki, hogy magyarázza el egy kakasnak, hogy ne kukorékoljon, és majd ha neki sikerült, akkor Te is elhallgattatod a gyerekedet. :)


Na viccet félre téve, vigyél át egy tál sütit és mondd meg neki, hogy szerencsére ez csak átmeneti időszak a babáknál és hamarosan vége lesz, addig meg köszönöd a türelmét!

2013. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
61%
Semmit.A babád most jött rá,hogy tud sikítani,élvezi,pár nap és kevesebbet fog,a szomszédnak meg mond meg,hogy legyen toleránsabb.Mégis mit csinálnál befogod a száját?...
2013. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
36%

Mond meg a szomszédnak hogy menjen dolgozni,vagy nyaralna és ne azt fülelje hétköznap délben hogy mit csinál a te babád!


Röhej hogy sokan elfelejtik vagy nem tudják milyen egy kisbaba,gondolom valami zsémbes idősebb ember lehet?!

2013. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
58%
ez nevetséges, mitnha neki sosem csinálta volna a gyereke... Nyugodtan kérdezd csak meg tőle... Ez a kakasos példa jó volt:))))
2013. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
27%

Én mondjuk megértem a szomszédot... Szoktad mondogatni a gyereknek, hogy nem szabad, hagyja abba? Mikor sikít, rászólsz?

Ha simán hagyod, vagy főleg, ha még nevetsz is rajta, úgy veszi, hogy neked tetszik, nem is fogja abbahagyni.

Persze a szomszédnak is türelmesnek kell lennie, de te sem várhatsz csak arra, hogy majd egyszer talán abbahagyja...

2013. júl. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
25%

Ja, és még annyi, hogy miért olyan fura az, ha valaki nem akarja elviselni a mások gyerekét? A saját az más, azzal mindenki végigcsinálja ezeket, és szívesen, mert szereti, mert az ő SAJÁT gyereke.

De hadd ne kelljen nekem (vagy másnak) idegen gyerekét hallgatnom, és nekem alkalmazkodni hozzá! Nem is értem, hogy képzelitek.

Ti mit szólnátok, ha egész nap idegen gyerek üvöltését kellene hallgatnotok? Lehet, most épp nem zavarna, mert nektek is van gyereketek, de térjünk vissza kérdésre 20-30 év múlva...

2013. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
69%
8 hónapos gyerekről beszél!!! Biztos érdekli, hogy "bélukám ne sikítgass nem szabad" jajjj nekem.
2013. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
15%
És aki lepontozott, az idióta, undorító ősanya!
2013. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
80%

4-es!

Miből gondolod hogy a szomszédjának van gyereke?

Mert lehet hogy nincs neki, vagy már olyan öreg az illető, hogy nem emlékszik a régi időkre, az idő meg megszépíti a dolgokat ám!


Lehet amúgy háborúzni, csak nem érdemes. Az ember a saját jól felfogott érdekében kell hogy jó viszonyban legyen a szomszédokkal, mert ha olyan típus az illető, akkor meg tudja keseríteni a minden napokat, akár olyan szinten is, hogy költözni kell, nem egy ilyen sztori van...


első voltam

2013. júl. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
70%
Ha társasházban lakik szokja meg!!! Egy kisgyereknek a hangja ne legyen már akkora probléma. Nem hiszem h ennyire hallatszik. Ha meg nem tetszik tényleg jó ez a kakasos példa rá. Oké mondogasd neki h nem szabad de hát gyerek könyörgöm ne legyen már akkora dolog. Nálunk 2 éves kislány van a szomszédban ha itthon vagy annyit ordítozik mert úgy dumálgat mindenkinek vagy üvölt a sírástól. Még nem volt gyerekünk se érdekelt és most h van se érdekel. Gyerek könyörgöm. Ha a zenét döngetnéd vagy egész nap fúrnál azt mondom jogos. Mit csinálj vele tapaszd be a száját h őnagysága jól érezze magát??
2013. júl. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!