Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit szólnátok ha...

Anyukák, mit szólnátok ha gyermeketek ilyen iskolába szeretne menni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy középiskolát ami itt van a közelben, jókat hallottam róla pl. nagyon jó nyelvoktatás (nyelvi osztályba készülök), a tanárok jól tanítanak. Most következik a "probléma", mivel nem állami iskola havonta 6000 forintot kell fizetni. Nem vagyunk annyira jó anyagi helyzetben így is nagyon spórolunk. Attól félek anya nem nagyon fog örülni ennek pedig ez az iskola ami megtetszett és van olyan szak ami érdekel.
2015. szept. 13. 12:54
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Vagyis van másik suliba is ilyen szak de ott túl vannak terhelve a diákok
2015. szept. 13. 12:54
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
hát figyelj, ez teljesen anyagi helyzet függő... azt írod sajnos megterhelő lenne anyagilag ez a 6000 ft a családnak, így nem örülnék neki, biztos átszámolgatnék minden fillért , hogy spóroljam ki, de ha nem tudnám kifizetni, mert mondjuk emiatt nem jutna étel a hónap végére az asztalra, akkor sajnos a másik iskolába kellene menned...
2015. szept. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Szerencsére van mindig mit ennünk hónap végén, anyát az zavarja hogy a félretett pénzünkből kell kivennie
2015. szept. 13. 13:02
 4/24 anonim válasza:
60%

Nem vagyok nő, de amúgy ha ennyire spóroltok, de te mégis oda akarnál menni. Akkor kezdj el dolgozni. Sok diákmunka van, szerintem találsz 1-et amivel havi 10.000-et simán összeszedsz, kevés munkával, és nem is nehéz elvégezni a feladatot amit kapsz. Az egyik, osztálytársam 30.000-40.000-et kap heti 15 órával kb.

és csak dobozokba pakol tollakat kb.

2015. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Én is a diákmunkát javaslom. Gyengébbek korrepetálását, idős néninek délután bevásárlás, takarítás, hétvégi gyermekfelvigyázás, szórólapozás és egyebek. Ha nem engedhetitek meg magatoknak, akkor tegyél ellene. Havi 6000.- az heti 1500.- Ennyit magad is össze tudsz szedni hétvégén, ha teszel érte.
2015. szept. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Itt nálunk 16 év alatt nem lehet dolgozni, szülői beleegyezéssel sem.
2015. szept. 13. 13:14
 7/24 A kérdező kommentje:
Viszont akkor a zsebpénzemet gyűjtöm most van kb. 12-13.000 forint
2015. szept. 13. 13:15
 8/24 anonim ***** válasza:
21%
Nem csak bejelentett munkák vannak. Az, hogy kitakarítasz a szomszéd öreg néninél és ő ad neked 500.- t , azt nem kell bejelenteni sehol.
2015. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igen azt tudom, de sajnos itt nincs erre lehetőség

A szomszéd "öregei" alkoholisták, folyamatosan részegek

Korrepetálás- az talán menne de max. 6.osztályig vállalnám be de akkor még általában tudnak segíteni a szülők

Gyermekfelügyelet-inkább 6 éves kortól felfelé vállalnám be mert a kicsikhez nem nagyon értek de nem hiszem hogy a szülők megbíznának egy vadidegen kamaszban

2015. szept. 13. 13:35
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
6 ezer ft nem sok, ugyhogy támogatnám. ha már havi 20-30 ezer lenne, akkor elgondolkodnék.
2015. szept. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!