Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok, ha a gyermeketek anyja azt akarná, hogy az ő nevén legyen a gyerek?

Figyelt kérdés

Tehát, nem éltek házasságban, csak élettársi kapcsolatban. És születne gyereketek, és az nem a ti vezetékeveteket kapná, hanem az anyuka családnevét. A magyarázat az, hogy tovább akarja vinni a családnevet, mivel neki is csak lánytestvére van. És különben sem hisz az örök szerelemben, szóval ha egyszer elválnának az útjaik, akkor úgyis az anyával maradna a gyermek.


Ti ezt hogyan fogadnátok? Belemennétek?


2015. máj. 27. 16:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
20%

Bizonyára nem tetszene és szerintem nem is mennék bele.

Az anyjának így is lesz elég befolyása a gyerekére, bármilyen hivatalos papírt akar majd kitölteni, az anyja nevét kérdezik mindenhol.

2015. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Házasságban megbeszélnénk. Élettársi kapcsolatban nem lenne egy szavam sem.
2015. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De azért akarná az ő nevére, mert szerette a családi nevét, azt a családot, neki igenis jelentett valamit a család fogalma, és ezt szeretné tovább vinni. De mivel fiú testvérek nincsenek, így kihalna ez a család.
2015. máj. 27. 16:12
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Az ilyen okfejtés nekem értelmetlen, de attól még kaphatja a gyerek az anyja nevét. Nem szentírás, hogy csak az apáét lehet.
2015. máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%

"neki igenis jelentett valamit a család fogalma"


vs.:


"nem éltek házasságban, csak élettársi kapcsolatban"

"különben sem hisz az örök szerelemben, szóval ha egyszer elválnának az útjaik"

2015. máj. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, mit nem lehet ezen érteni? Gondolkodj kicsit...
2015. máj. 27. 16:21
 7/14 Interferencia ***** válasza:
96%
Ilyen nővel nem szeretnék gyereket vállalni. És itt nem a gyerek neve a lényeg, hanem az ő gondolkodásmódja...
2015. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

az 5ös szerintem arra gondol, amire én is- annyira sokat jelentett neki a saját családja, de tényleg... nem is akarja ezt folytatni, inkább marad egy teng-leng kapcsolatban, ami esetében a jelek szerint szinte biztos, hogy nem marad meg, és ha egyszer gyereke születik, nem is akarja, hogy bármi köze legyen az apjához. a család nem attól marad fenn, hogy magát a nevet valaki továbbviszi, ez az okfejtése elég bullshit, már elnézést. ha ő maga nem ugyanazt csinálja, amit ő annyira értékel, akkor maga az a családmodell, amit követni akar, az így is, úgy is elvész, családnév ide vagy oda.


ti tudjátok, én nőként, ha a férjem ilyen javaslattal élne, eléggé kiakadnék, ha pasi lennék, még annál is jobban. de ha neked okés, hogy ennyire biztos benne, 30 év múlva már egymás arcára sem fogtok emlékezni, akkor hajrá.

2015. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
meglehet abban egyezni, hogy mondjuk te vagy Kis Pista, ő meg Kovács Anna mondjuk, a gyereketeknek meg a vezetékneve akkor legyen Kis-Kovács....akárkicsoda... ennyi...szerintem ez tökegyszerű...
2015. máj. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Család nem hal ki, max a család név de attól az a család még az marad.
2015. máj. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!