Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, mit szólnátok ha...

Anyukák, mit szólnátok ha gyermeketek ilyen iskolába szeretne menni?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy középiskolát ami itt van a közelben, jókat hallottam róla pl. nagyon jó nyelvoktatás (nyelvi osztályba készülök), a tanárok jól tanítanak. Most következik a "probléma", mivel nem állami iskola havonta 6000 forintot kell fizetni. Nem vagyunk annyira jó anyagi helyzetben így is nagyon spórolunk. Attól félek anya nem nagyon fog örülni ennek pedig ez az iskola ami megtetszett és van olyan szak ami érdekel.
2015. szept. 13. 12:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Kigazdálkodnám anyukád helyében. Nézz utána, van-e lehetőség az iskolában tandíjmentességet kérni szociális alapon. Vannak szervezetek is, akik tudnak ilyen helyzetben segíteni, ha tanulásról van szó.
2015. szept. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. szept. 14. 14:48
 23/24 anonim ***** válasza:
Fizesd ki te a zsebénzedböl az alapitványi dijat ha annyira szeretnél oda járni .
2015. szept. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Gyűjtöm rá a pénzt és ki is fogom szerintem
2015. szept. 14. 19:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!