Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikrek jegyű anyukák! Hogyan...

Ikrek jegyű anyukák! Hogyan élitek meg az anyaságot?

Figyelt kérdés

sziasztok! én jun. 2-i születésű vagyok, örökmozgó ikrek. őszintén szólva kicsit nehezen éltem meg amikor a munkából hirtelen a négy fal közé csöppentem. amíg meg nem oldottam a babás, vagy egyedüli kimenőket, bizony a depi is el-elkapott. a szoptatáshoz nehezen adtam át magam, nehéz volt nyugalmat magamra erőltetni és ellazulni, de nagyon akartam :) néha kicsit hebrencs vagyok, de jobban boldogulok anyaként, mint azt korábban gondoltam volna.

Kedves szintén ikrek szülött anyukák! Nektek milyen a babás élet?


2010. márc. 13. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
A tiédhez nagyon hasonló. :-) Most már kicsit nagyobb a fiam, 17 hós lesz nemsoká és ahogy nőtt a gyerek, úgy "lazult" a gyeplő. Most már úszni járok vele, játszóházba, baba-mama tornára, szóval igyekszem aktívan babázni. Hála istennek a fiam nagyon partner ebben, ő is igazi örökmozgó. Skorpió a csillagjegye, úgyhogy időnként próbára teszi a türelmemet, de most már én is egészen belerázódtam az anyaságba. Nekem is nehezen indult a dolog, nagyon bezárva éreztem magam, de most már minden szuperül alakul. Sőt, egyre inkább úgy érzem, hogy szeretnék még legalább egy babát. ;-)
2010. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

:) ez vicces, mert az én fiam is 17 hónapos, de már mellette van a 2 hónapos hugicája is! :)

nem terveztük a második babát, de most már úgy gondolom, nekem külön jó így. egész nap pörgés van az igaz, de hát ez a lételemem :) alig várom, hogy nyáron csavaroghassunk amennyit csak lehet.


ja, én a főzéssel viszont nagyon nehezen boldogulok :( tudok főzni, de valahogy mindig elcsúszok idővel, sokszor tehernek érzem, sőt.. szégyen szemre inkább rendelek valamit. nem vagyok jó háziasszony... ezen próbálnék változtatni a gyerekek miatt, de egyelőre nem megy!!!

2010. márc. 13. 18:58
 3/7 anonim ***** válasza:

Bár én még csak kismama vagyok az első babával aki fiú lesz,az én csillagjegyem is ikrek.(június9.-e)

Kváncsi leszek hogy milyen anya leszek vagy egyáltalán a szülés maga milyen érzéseket hoz ki belőlem.

Egyelőre kavarognak bennem a dolgok,nagyon körbenőtt a baba téma de azt hiszem több terhesség nem menne,pedig nem viselt meg annyira csak néha kibújnék a bőrőmből olyan nehéz így már 37 hetesen:-)

A környezetem kicsit fél attól mi lesz velem ha meglesz a baba,mert én is néha olyan hebrencs vagyok.

Boldog babázást!

2010. márc. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újabb közös vonás kedves kérdező, én sem vagyok valami hú de nagy vitéz a konyhában. Meg őszintén szólva nekem sincs túl sok kedvem hozzá, nem is főzök csak két naponta és néha bizony én is rendelek. :-) Első voltam...
2010. márc. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hello! Én jun.3. Hát a bezártságot a mai napig nem igazán jól viselem, ha tehetem kinn játszunk, sétálunk 15 hós lányommal. Én is szeretnék lassan kistesót, de sajna előtte ki kell magam vizsgáltatni mert nincs minden teljesen rendben.

Én csak 1 hónapja főzök újra, mert eddig rendeltük, és egyenlőre élvezem, hogy azt eszem amihez kedvem van.

2010. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szintén ikrek jegyű anyuka(máj 28) . Nekem pihenni is alig van időm 16 hónapos skorpió jegyű ikerfiúkkal. Pörgés az életem amióta megszülettek, annak örülök mikor apa egyedül el tudja őket vinni sétálni, de ehhez jó idő kell este is , mert 5után ér haza
2010. márc. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok! Mindenkinek jó egészséget!
2010. márc. 14. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!