Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel mentél el itthonról egyedül és a babával?

Figyelt kérdés
Pl bevásárolni, étterembe, rokonokhoz, stb
2015. szept. 19. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szülés utén 1 héttel mentem varratszedésre egyedül. Akkor anyósom maradt a fiammal.

Kb 2 hét múlva reggeli etetés után egyedül elmentem bevásárolni.

3 hetes volt, amikor elvittük anyósomékkal vásárolni.


Rokonok messze laknak. 2 hónapos volt, amikor szülinap miatt vidékre mentünk, ott látta a tágabb család.


Étterembe nem járunk (férjem szakács)

2015. szept. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pénteken szültem, kedden engedtek haza. Aznap délután mentem mellszivot venni, addig anyám vigyázott rá, szerdán pedig vittem a babát a dedihez.
2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyedül, amikor 4 hetes volt. Pár pólóért és egy farmerért, mert csak a kismamaruháim jöttek rám, viszont azok nyáriak és már ősz volt. 1 órát voltam oda.


A babával kettesben szintén 4 hetesen orvoshoz. Addig volt segítségem ha vinni kellett, levegőztetni pedig esténként vittük. 2 hetesen vittük ki egyébként először.

2015. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor az első született, csak sétálni mentem vele 2 hetes korában először. A másodiknál már nem volt választásom, menni kellett a nagyért, szintén kb. 2 hetes korától vittem magammal mindenhová, amikor a férjem már nem volt szabin.
2015. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aznap mikor hazamentünk a kórházból már mentem is sétálni a kutyánkkal. Alig vártam!
2015. szept. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3-at szültem(gyorsan,könnyen)azonnal jöttünk-mentünk.Az első és a második május közepén született,Őt 2 nappal a hazaérkezésünk után vittük sétálni.Jó idő volt,nekem km hiányom,így semmi akadálya nem volt a dolgoknak.A 3. baba őszi,pont esett,amikor haza jöttünk,ettől függetlenül rá 3 napra már mentünk,mert a középső oviba kellett vinni.Mivel a Férjem saját céget visz,muszáj volt melózni mennie.Családi összejövetel is adódott,mi 3 hetes babával is simán elindultunk.
2015. szept. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyedül ,aznap mikor hazajötünk a korházbol ,adig apukája vigyázott rá ,boltba mentem ennivaloért. Babával meg 1-2 hetesen .
2015. szept. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!