Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyosomnál hogy érjem el,...

A kutyosomnál hogy érjem el, hogy csönbe maradjon mikor elmegyünk itthonról?

Figyelt kérdés
Több mint egy hete kaptam egy 5 hónapos németvizslát, elkezdtük szoktatni hogy egyedül legyen, ezért 5-10 percre itt hagyjuk, de akkor zeng az egész ház a vonyításától és attól hogy a bejárati ajtót kaparja és nyomogatja a kilincset, nem hinném h az jó dolog hogy haza jövünk és megszídjuk mikor örül nekünk, esetleg valaki megtudná osztani velünk elsajátított tudását hogy hogy magyarázzam el neki, hogy hogy viselkedjen itthon mikor elmegyünk? Tudom hogy türelem kell hozá és nem a kutya hibája hogy itt kell hagynom, de itt a suli, és a szüleim dolgoznak ez miatt lenne sürgős, de viszont semmihez nem ér hozzá ilyenkor csak nyűszít és vár haza minket, ugy hogy evvel nincs probléma, Játékai is vannak amivel letudná magát foglalni. (előző gazdái sűrűn egyedül hagyták, de családi házban laktak és kint volt a kertben)

#vonyítás #kutya egyedül hagyása
2015. aug. 31. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

1. lekell fárasztani mielőtt elmennél otthonról

2. nem kell köszöngetni neki, rá sem kell nézni mikor kimész az ajtón

3. elkell menni és kész

4. hozzá kell szokni ehhez, nincs idő tökölni vele, nem kell túlbonyolítani

5. mikor hazaérsz nem kell rögtön foglalkozni vele, nyugodjon le, ne ugráljon stb

Mi igy csináltuk.Egy ideig ugatott nyavajgott utánunk de megszokta.

2015. aug. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsod. Ma akkor elkezdjük evvel a módszerrel, még lenne egy kérdésem evvel kapcsolatba

Ma nem csinálta, de a mániája ha elmegyünk itthonról hogy felugrik az asztalra, és mivel nem tudom rajta csípni hogy rosszat csinált ezért nem is tudom megmutatni neki hogy nem szabad, mikor itthon vagyunk nem csinálja, hogy mutassam meg neki h nem szabad?

2015. aug. 31. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!