Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy facebook-os baba-mama...

Egy facebook-os baba-mama csoportban azt a dokit szidják csomóan, akinél szültem, és én nagyon szerettem. Megvédenétek, vagy nem szólnátok bele? .

Figyelt kérdés

Egy pár hetes terhes kismama tette fel kérdésként, hogy melyik dokit válassza az én dokimat vagy egy másikat.

Én nagyon elégedett voltam az orvosommal, sokan bunkónak tartják, de én ennek nyomát sem találtam benne, kedves volt, lelkiismeretes, és szakmailag is szuper.

Most csomó kismama nekiesett, és mindennek elmondják...olyan is, akiről tudom, hogy nem is nála szült....

Én szívem szerint kiállnék mellette, a férjem szerint ne szóljak bele egy ilyen fórumon névvel, arccal....

Ti mit tennétek?


2015. szept. 19. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos leírnám a tapasztalataimat... Én majdnem lemaradtam a szuper dokimról, egy ilyen hülye pletyka miatt. Az egyik kolleganőm ismerőse volt nála, és állítólag olyan durva volt a vizsgálatkor, hogy fájt utána neki, meg rosszul lett... Na ez úgy körbe lett harangozva, hogy eleinte nem is mertem hozzá menni, aztán másik ismerősöm mondta, hogy ez hülyeség, szuper doki. Elmentem én is hozzá, és tényleg az, kb 8szor voltam eddig nála, soha nem fájt semmi, kedves volt, és nagyon jó orvos. Azóta mindig megvédem, ha munkában szóba kerül. Azt hozzáteszem, hogy a nőnek, akinek fájt a vizsgálat nincs pasija évek óta, lehet ezért volt sozkatlan neki a hüvelyi UH....
2015. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én csak a tapasztalataimat írnám le a helyedben. Amúgy ez a dolog nagyon érdekes. Van egy doktornő, akivel sajnos összehozott a sors engem. Igazi bunkó módon viselkedett velem. Terhes voltam, elkezdtem hat hetesen vérezni, így bementem a kórházi ügyeletre, mert nem tudtam, mit kell ilyenkor tenni, fogadott orvosom sem volt. Ez a doktornő megnézett uh-n, majd közölte velem, hogy semmit sem lát, biztos csak beképzelem...Persze, tiszta vér volt a fehérneműm is, de azért beképzelem...Hazazavart azzal, hogy máskor a kórházi ügyeletet ne tartsam fel a hülyeségemmel. Iszonyat rosszul esett és mivel aznap délután még erősebben jött ez a barnás vér belőlem, másnap felkerestem egy magándokit. Kiderült, hogy egy nagy bevérzés van a méhemben, pont a petezsák mellett. Ezt a kedves dokinő nem vette észre. De a lényeg, hogy egy szintén facebook-os fórumon megdöbbenve olvastam, hogy másnak mennyire jó tapasztalata volt ezzel a nővel és mindenkinek csak ajánlották. Én akkor elkönyveltem magamban a dolgot úgy, hogy kifogtam a rossz napját.
2015. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Férjednek van igaza ne foly bele .
2015. szept. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha bántaná az igazságérzetemet, én megírnám, hogy nekem mik a tapasztalataim. Ez nem beleszólás, véleményt kértek, és a tiéd pozitív. Nem zavarna, hogy nem egyezik a véleményem a többségével.
2015. szept. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én úgy jártam, hogy sztk alapon mentem vizsgálatra. Nagyon bunkó volt a doki, megszadizott rendesen. Aztán egy probléma kapcsán szülésznő ismerőst kértem meg, hogy rendezzen nekem magán időpontot valamelyik dokinál. Fogalmam sem volt, hogy kihez sikerült olyan gyorsan betuszkolni. Hát a bunkóhoz.... Aki olyan kedves volt, olyan előzékeny, tapintatos, óvatos, hogy magam sem hittem el.

Magánrendelésen(alapdíja 20.000 Ft) plusz protekcióval tudott normális lenni.

Szóval az lehet a dologban, hogy akik szídják, azok nem a magánrendelésről ismerik, hanem a kórházból, míg te keményen kipengetted a tarifát, amihez megkaptad a bónuszcsomagot extra kedvességgel.

Nem szólnék a csoportban, de privátban lehet, hogy megírnám a kérdezőnek, hogy mik a személyes tapasztalataim.

2015. szept. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én dokimat is szidták már ezen az oldalon is és a hoxa.hu oldalon is. Én mindig megvédem.
2015. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat! Végül én sem bírtam ki, és megvédtem a dokimat. Jól tettem, mert miután én leírtam a véleményem, volt több anyuka is, aki pozitív véleményt írt róla, úgy látszik csak el kellett valakinek kezdeni... :-)

2015. szept. 25. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!