Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öt hónapos babával elmennétek...

Öt hónapos babával elmennétek wellness hétvégére? Ha igen akkor tudnátok ajánlani bababarát szállodát?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 14:43
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
50%

Én nem mennék, de szállodát ajánlani tudok:


[link]

2015. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
33%
Nem mennék, mert sok értelme nincs.
2015. szept. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
32%
Én sem mennék.
2015. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Miért nem mennétek?

Mi már nyáron voltunk egy hétig a Balatonon nyaralni.

Semmi probléma nem volt, mindent ugyan úgy csináltunk mintha otthon lettünk volna de emellett ki is tudtunk kapcsolódni, várost nézni stb.

2015. szept. 21. 15:01
 5/37 anonim ***** válasza:
21%
Nem mennék. Még ő sem élvezné, és Ti sem.
2015. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
38%
Akkor miért kérdezed? :)
2015. szept. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
68%

Én mennék.


Mi Noszvajon voltunk az Oxigén hotelben. Az ikrek akkor voltak 7 hónaposak.


[link]

2015. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Mert kiváncsi vagyok.

Illetve saját tapasztalat alapján érdeklődnék a szálloda iránt.

2015. szept. 21. 15:05
 9/37 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyen picivel azért nem mentem, mert nekem az nem lett volna pihenés. Ugyanúgy kellett volna mindent csinálnom, mint otthon is, csak még pluszban idegen helyen. Én megvártam, amíg nagyobb lett a fiam (1 éves múlt mikor először nyaraltunk, bár csak 5 napot) és már azért ő is élvezte, felfogta valamennyire. Már 3 éves múlt, idén mi is a Balatonon voltunk, szuper volt, nagyon élveztük mindannyian. Viszont ha neked pihentető, akkor menjél nyugodtan, nem vagyunk egyformák. 2. vagyok
2015. szept. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
65%

Azért a Balaton vagy akár egy strand más, mint a wellness.

Mit lehet a wellnessben csinálni?

Szeretek wellnesselni, de baba nélkül is elég belőle 1-2 óra. A babát nem hiszem, hogy lekötné. Ő nem masszíroztathatja magát a vízzel, nem szaunázhat.

Nyáron, a szabadban, a meleg miatt kellemes pancsolni, meg ugye azért van más látnivaló is.

De az jó ötlet, hogy elutaztok kikapcsolódni. Csak én nem a wellness köré szervezném. Hanem olyan helyre, ahol tudtok mászkálni, nézelődni, és persze a szállodában azért wellnesselhettek is. De egész hétvégére csak wellness unalmas lenne.

2015. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!