Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öt hónapos babával elmennétek...

Öt hónapos babával elmennétek wellness hétvégére? Ha igen akkor tudnátok ajánlani bababarát szállodát?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 14:43
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
75%
Én mennék és mentem is amikor a kisfiam 5 és fél hónapos volt. Kehidán voltunk, ott a szálloda egyben van az élményfürdővel, nagyon jól éreztük magunkat!
2015. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
46%

Máskor írd rögtön le a véleményed, és írd oda, hogy csak veled egyetértők írhatnak.

Akkor magadat is megkíméled a sok begyöpösödött idióta kommentjétől, meg minket is a sértegetéstől.

Amúgy a wellness hétvége nekem is azt jelenti, hogy ülök a szaunábn, meg a pezsgőfürdőben, meg masszíroznak... és oda nehezen tudok elképzelni egy 5 hónapos babát.

2015. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Nekünk a gyerekünk az életünk része, így elég nehezen tudok elképzelni nélküle bármilyen programot is.
2015. szept. 21. 15:44
 24/37 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem azok is,a kik azt írták nem mennének, pont ezért nem mennének. Nem gondolod?

A fiam 5 hónaposan nem nagyon bírta még a szaunát...

2015. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
78%

Én elvinném, ha ,,jó'' kisbaba :-) A fiammal is voltunk. Számomra a wellness a medencézésről szól, szaunát nem bírom, jacuzziba meg felváltva mentünk be.

Neki is kellenek az újdonságok, nem csak anya képét bámulni egész nap :-)

Szerintem jó móka, és nem hagytam volna otthon semmiképp sem. És aki azt írja, hogy így nem pihenés, azt azért megcáfolnám. Hiába kell ellátnod ugyanúgy, mégsem otthon vagy, kicsit kikapcsolsz, nem a munkával foglalkozol, kirándulsz, sétálsz, ,,világot'' látsz stb. Hát mi ez, ha nem pihenés? Csak egy kicsit aktívabb, mintha kettesben mennétek.

Kellemes időtöltést nektek!

2015. szept. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
86%
Mi 6 hónapos korában voltunk először a nagylánnyal, nagyon élvezte a gyerekmedencét, sok színes játékkal. Felváltva vigyáztunk rá, így én is masszíroztathattam pl. amíg apa volt a kicsivel. Mi akkor Sopronban voltunk a Fagusban. De nagyon jó Egerszalókon a Saliris is.
2015. szept. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Szaunázni speciel mi nem szeretünk.

Ahogy néztem az általatok írt szállodákat nagyon szupik.

A kislányunk szerencsére "jó" baba.

Idegen helyeken is elvan, jól érzi magát. A vizet imádja, 3 hónapos kora óta járunk babaúszásra is. Várostnézni, kirándulni is nagyon szeret, csak magamra kapom a kendőbe és megyünk.

2015. szept. 21. 16:03
 28/37 anonim ***** válasza:
82%

Mi itt voltunk anno az 5 hónapossal, nagyon jó volt, nem bántuk meg.

Felváltva fürödtünk a férjemmel, voltam masszíroztatni, pedikűrben, stb. Kikapcsoló 4 nap volt.

Itt:

[link]

2015. szept. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
82%

Kereken 5 hónapos volt a fiunk, amikor vittük.

Nagyon jó volt. Pancsolt, evett, aludt. Állítom még pihentetőbb volt nekünk,mint most, hogy már 4 éves. Akkor pl. a pihenőszékében aludt a medence mellett simán, akár egy órát is. Mi addig bele tudtunk ülni a vízbe, felváltva elmentünk szaunázni stb.

2015. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
25%

Én vinném, sőt vittem és még viszem is decemberben, akkor lesz 6 hónapos. Nekem eddig a legjobban a sümegi Kapitány Hotel tetszett, és a bükfürdői Danubius Hotel.

Aki nem vinné, szerintem elég rugalmatlan, ugyanazt írtátok le mind: hogy egy ekkora baba nem élvezi a szaunázást és a medencézést. Nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy ott szaunázunk a babával, hanem felváltva megyünk be. Legutóbb a 3 hónapossal voltunk fürdőben, ő a medence mellett járókában nézelődött nyugiban, amíg mi együtt fürödtünk a medencében. Nagyon szuper volt, ezerszer jobb mint otthon punnyadni.

2015. szept. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!