Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öt hónapos babával elmennétek...

Öt hónapos babával elmennétek wellness hétvégére? Ha igen akkor tudnátok ajánlani bababarát szállodát?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 14:43
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
78%

7-es vagyok, írtam, hogy 7 hónaposak voltak, mikor először voltunk, 5 hónapos korukban is vittük volna őket, de akkor karácsonyi családjárás volt.


Amúgy igenis élvezték ők is meg mi is. Jártunk babaúszásra, szerették a vizet, szóval az sem volt újdonság. Sokat sétáltunk a jó levegőn. Persze sokkal jobban meg kell szervezni, végiggondolni, mint korábban, de igazi kikapcsolódás volt, mi feltöltődtünk a férjemmel.

2015. szept. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
45%
Nyaralni simán elmegyek babával is, de wellnessbe nem mennék gyerekkel, oda tényleg azért megyek, hogy pihenjek, kikapcsolódjak. Még a nyolcévesemet sem viszem, nem azért, mert vele gond van, hanem mert ha ilyen helyre megyek, akkor tényleg szeretnék teljes mértékben ellazulni. A nyolcévest meg vittem strandra, aquaparkba, meg egy csomó más programra egész nyáron, de szerintem a wellness inkább a felnőtteké. Babát végképp nem vinnék.
2015. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

10# 11# nektek köszi.

Persze nemazt terveztük, hogy 3 napon át a szàllodába vagyunk. Városnézés, kirándulás is lenne a programba.

2015. szept. 21. 15:10
 14/37 anonim ***** válasza:
44%
2-es vagyok. Na ide figyelj! Te feltettél egy kérdést, mi teljesen normális hangnemben válaszoltunk rá, erre elkezdesz itt sértegetni minket. Ha nem tudsz megülni a fenekeden otthon egy pár hónapos babával, akkor menj. Engem aztán nem érdekel. A kérdéseidet meg tedd fel máshol, ha itt nem tetszenek a válaszok.
2015. szept. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, ne haragudj, de te kérdezted, hogy mennénk-e. Erre aki nem azt írja, ami egybevág a véleményeddel, az begyöpösödött? Hülye vagy? A fiamat vittem egy csomó helyre, amíg baba volt, pont azért, mert eszembe sem volt otthon ülni, még koncerten is volt velem másfél évesen (mármint ilyen ülős koncerten, nem olyan tombolós fajtán), és élvezte is, meg mi is. Nem ülős, hanem táncolós, első sorban csápolós koncertre meg simán elmentem nélküle is, akkor is, amikor kisebb volt, pont azért, mert számomra a gyerek nem azt jelenti, hogy van ürügyem otthon ülni és sgget növeszteni. De fogd fel, hogy a wellness nálam nem gyerekprogram, és nem is olyan program, ahova el akarom vinni magammal, mert azt kimondottan MAGAMNAK szervezem, az nekem kimondottan me-time, ennyi, ha fel bírod fogni, akkor ügyes vagy, ha nem, akkor az meg a te bajod, de ezért tényleg kár volt kérdést kiírnod, hiszen láthatóan nem bírod elfogadni, hogy mások valamit nem úgy csinálnak, mint te.
2015. szept. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
80%
Mi mentünk volna, ha úgy állunk anyagilag, de akkor nem mertük bevállalni a költségvonzata miatt, így csak egy éves korában voltunk először. Mi Siklóson voltunk a Hotel Castello-ban szuper hely. Nagyon jó játszószoba van gyerekeknek rengeteg játékkal, nagyon élvezte a fiúnk, de már 5 hónapos korában is tetszett volna. Fürdeni is lehet egy ekkora gyerekkel már a medencékben. Mi pl azt csináltuk, hogy a délutáni alvása alatt a férjem megjárta a szauna, sószoba túráját minden nap, én meg olvastam nyugiban a szobában. Nekem kikapcsolódás szállodában lenni, mert nem kell főzni, takarítani, semmi dolga az embernek. Ez a hotel nagyon tiszta is, simán le lehetett volna rakni a földre kúszni-mászni is a gyerekeket, mert a folyosókat is napjában többször takarították. A környének lehet jókat kirándulni, sétálni, ősszel gyönyörű a környék a sok színes fával, heggyel-völggyel. A következő gyerekekkel már előbb is útra fogunk kelni, meg ha tudtuk volna, hogy hogyan fog alakulni az életünk munka, fizetés terén, akkor már vele is mentünk volna korábban. Így csak nagyszülőkhöz mentünk ennyi idős korában, de ő azt is élvezte nagyon, könnyen elaludt máshol, nem zavarta az idegen környezet. CSak akkor nem mennék ilyen kicsi babával sehova, ha olyan típus lenne, aki csak otthon érzi jól magát, idegen helyen nem. De ha nálatok ez nem így van, akkor menjetek nyugodtan.
2015. szept. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Mert számotokra a wellness azt jelenti, hogy három napon át fekszetek az ágyba meg úsztok a medencébe...

Akkor maradjunk annyiba, hogy egy kisnyaralásról lenne szó.

Balatonon is szállodába voltunk, konkrétan ugyan az lenne a szitu most is. Csak nem egy hét hanem három nap.

2015. szept. 21. 15:17
 18/37 A kérdező kommentje:
#17 köszi :)
2015. szept. 21. 15:19
 19/37 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg akkor írd ezt, de a wellness hétvége bizony mást jelent.
2015. szept. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
80%
Akkor meg fogalmazz egyértelműbben, mert mint látod, nem mindenkinek ugyanaz a wellness. Nekem az, hogy úszom, masszíroztatok, szaunázom. Ehhez minek vigyek magammal gyereket? Ha te nyaralni akarsz menni, némi vízben tapicskolással, akkor írd azt, mindjárt más válaszokat kaptál volna. De a wellness hétvége nem városnézést jelent.
2015. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!