Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Öt hónapos babával elmennétek...

Öt hónapos babával elmennétek wellness hétvégére? Ha igen akkor tudnátok ajánlani bababarát szállodát?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 14:43
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
27%
Utolsó, akkor tőled is megkérdezem: miért kell leszólni azt, aki nem menne? Benneteket, gyerekkel wellnessezőket leszólt bárki is? Szerintem nem. Nektek miért fáj, ha valaki ilyen helyre jobban szeret gyerek nélkül menni? Ennek semmi köze a rugalmatlansághoz. De nyilván egy pici babát még nem hagy otthon az ember egy wellness kedvéért, viszont ha nem akarja magával vinni, akkor vár addig, amíg nélküle is el tud menni. Legalább is az, aki nem gyerekkel szeret oda menni. Miből gondolod, hogy aki ilyen, az amúgy ki sem mozdul otthonról? Csak nem ilyen helyre mennek közösen, hanem mást csinálnak.
2015. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
32%
Én nem szóltam le senkit, annyit írtam hogy rugalmatlan aki azt írja, hogy nem menne. Egyébként gyereke is válogatja, az én 3 hónaposom bárhol simán elvan, mindig jókedélyű, alig sír, imád kimozdulni. Van, akinek a gyereke még otthon is egész nap csak sír, nyilván ő nem tudja elképzelni, hogy kimozduljon vele napokra.
2015. szept. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
31%
Nem hiszem, hogy rugalmatlan lettem volna azért, mert egy pár hónapos babával még olyan programokat szerveztünk, ami neki jó. A szauna, medencézés egy wellness hotelben( a babaúszás más) nyilvánvalóan nem neki való. Nekik még a kirándulás a friss levegőn, séta a jó. Lehet menni nyugodtan például egy 1 évessel már akár wellnesselni, de 3 hónaposnak semmi szüksége rá. Ez nem azt jelenti, hogy otthon ültünk évekig, hanem, hogy a gyerek igényeit szem előtt tartva szerveztünk programokat. Egyébként mai napig ezt tesszük.
2015. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
32%

Miben más a babaúszás? Mert speciel nálunk ugyanabban a vízben tartják, ahol egyébként nagyobb gyerekek is pancsolnak. Szerencsére mégsem fertőződnek sorra a babák. De legalább nem félnek a víztől. A babák alapjáraton szeretik a vizet.

Én elfogadom,hogy valaki nem menne, de nem gondolom,hogy a sétálás kizárólag a jó "program" egy 5 hónaposnak.

2015. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
32%
Nálunk nem abban a vízben tarják a babaúszást,amiben mindenki más is áztatja magát (Sőt, a környéken sehol). A wellness a szülőknek jó program, ez tény. A babáknak a friss levegő, az élmények a fontosak. Az, hogy egy nagy gőztartalmú helyen nézheti egy járókából, ahogy a szülei pancsolnak, hát annál van jobb program is a számára. Elvan, persze, ha olyan habitusú (megjegyzem az enyém is ellett volna, mert nagyon nyugis baba volt), de sokat nem ad neki. Én is elfogadom, hogy nektek ennyire fontos, hogy szórakozzatok, de ne legyek már azért rugalmatlan, mert pár hónapos korában még a babám igényit előbbre helyeztem. Mindegy, nem vagyunk egyformák, csak talán nem kellene minősíteni azokat, akiknek más a fontos egy kisbaba mellett, mint neked. Mi sem tettük, csak leírtuk, hogy hogyan csináltuk/csinálnánk ( a Kérdező kérésére), egy rossz szót nem szóltunk senkire, ellenben a Kérdezővel és veled. Én ezt a vitát itt le is zárnám, mert értelme nincsen. Szép napot.
2015. szept. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
27%
A 35-ös válaszolóval teljesen egyetértek!
2015. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
61%
Válaszolok a kérdésre. Bükkfürdő Danubius Hotel szuper.Mi most megyünk jövő héten 5 napra Alsópáhokra a Kolping Hotelbe egy három és egy fél éves gyerkőccel.
2015. szept. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!