Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek én rossz anya és...

Szerintetek én rossz anya és feleség leszek?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem vagyok boldog mert nem tudunk a babànak megvenni dràga és szép dolgokat. Ezért igazàból nem is vàrom ezt a gyereket. Ti mit tennétek a helyemben?
2015. szept. 22. 07:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Átgondolnám az értékrendemet....
2015. szept. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%

elsőnek teljesen igaza van :)

mi a fenének kellenének drága cuccok egy babának? szerinted őt érdekli? nem az a fontos neki, hogy ott vagy neki te meg apa és szeretitek?

mi megtehettük volna, hogy szép új dolgokat veszünk a fiúnknak, de megmondtam a férjemnek, hogy nem vagyok hajlandó kidobni az ablakon egy alom pénzt azért amit 2-3-szor ha ráadok mert kinövi, pláne amikor család és barátok hozzák folyamatosan a ruhákat... másfél éves már a fiam, de nem sok ruhája van amit boltban újonnan vettem neki, ennek ellenére nem érzem magam rossz anyának :)

rossz feleség téma hogy jön a babához??

2015. szept. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*halom
2015. szept. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nos, hiba volt ennyi ésszel gyereket vállalni.
2015. szept. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezbolyan mint az esküvő. Gondolj bele! Attól még lehetsz jó feleség, hogy nem milliós a ruhád amiben kimondod az igent. Nem? Semmi köze a kettőnek egymáshoz.
2015. szept. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Szépek ezek a válasok, ehhez képest folyton leugatják itt azokat, akik kevesebb pénzből élnek, hogyan mertek így gyereket vállalni...

Pl valamelyik nap a pelenkás kérdés...

2015. szept. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha ez téged ennyire zavar, akkor hamarabb kellett volna gondolkodni. Egyébként meg nem a drága dolgok megvételétől leszel jó anya. Az meg, hogy milyen feleség leszel, végképp nem ezen múlik. Inkább azon kellene gondolkodni, hogy embernek milyen vagy, az már hozza magával a többit.
2015. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ohh majd meglátod mikor pl veszel neki egy JÓ drága játékot és 2szer földhöz veri és annyi volt neki:D Na akkor majd átértékeled a dolgokat és persze a felfogásod is sokat fog változni :)

Vagy amikor veszel neki egy méregdrága nadrágot vagy felsőt és az első étkezés,kúszás,mászás után olyan mély foltot hagy majd a ruhában,hogy a LEGdrágább folt tisztító sem szedi ki belőle a foltot:) Hidd el hamar rájössz arra, hogy "De hülye is voltam " :)

Meg amúgy is... Épp ésszel... Szerinted azt a kisbabád érdekli,hogy 500 Ft-os vagy 5000 Ft-os textil pelenkát büfizik majd le? (Csak egy példa volt)

Én mondjuk adok a minőségre a kényelmére stb.. De butaság lenne egy olyan dologból drágát venni amit max pár hónapig használ és azt sem minden nap..

PL ruhák amiket eleinte 2-3 hetente növi ki.

Vagy ringató ami 40ezer és utálta:)

És sorolhatnám.

Mi is viszonylag drága holmikat veszünk na de nem tartom magam rossz anyának amiatt ,hogy pl 900 Ft ért vettem egy pulcsit neki ami tök jól néz ki és nem 9000Ft ért :)

Ha így lenne akkor komolyan el kellene gondolkodnom a saját életemen és jól írta az első... A saját értékrendemen!

A Feleség szó hogy jön ide?! Azt majd kifejthetnéd...

Mi tegyél?! Egy picit komolyodj meg e téren.... :)

Egyébként hamar rájössz és belerázódsz a dolgokba,hogy mire érdemes tényleg költeni és mire nem :)

2015. szept. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Urtolsó, nem azokat ugatják le, akik kevesebb pénzre vállalnak gyereket, hanem azokat, akik a SEMMIRE!
2015. szept. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Attól mert nem veszel neki márkás, drága ruhákat mit kinő egy hónap alatt, vagy nem a legdrágább játékokat veszed meg neki attól nem leszel rossz anya.

Mindent meg lehet kapni használtan jó minőségbe, fele annyiért.

Viszont vannak dolgok amikből lehet, hogy a jobb kell.

Egy gyerekvállalás hatalmas felelősség, számolni kell a betegségekre, a gyógyszerekre.

Mikor kicsi volt a kisfiam sacc/kb 50ezer ftot költöttünk el csak azokra a szerekre, hogy ne fájjon a pocakja.

Inkább magadba tegyél rendet, és az ilyen kiadásokra már most tegyetek félre pénzt, ha úgy látod hogy megterhelő lesz.

2015. szept. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!