Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A háború miatt ti felfüggeszti...

A háború miatt ti felfüggesztitek a babaprojektet?

Figyelt kérdés

Mindenki háborúról beszél, mi pedig éppen fél éve álltunk neki a babaprojektnek. Nem akarok háborúba szülni, sem pedig így terhes lenni. Azt pedig végképp nem, hogy meghaljon a babám. Anyukák, akik most tervezik a babát, ti bemeritek így vállalni?


Negatív, provokáló anyucik kíméljenek! Ha esetleg akkora késztetést érzel rá hogy beszólj, akkor kérlek kulturáltan tedd meg! Tudom, hogy nem mindenki ért velem egyet, de meglehet mondani normálisan is. Köszönöm!


2015. szept. 22. 10:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/87 anonim ***** válasza:
86%

Milyen háború? Lemaradtam?

Akkor csak nem akkora a baj, ha fel se tünt... :)

2015. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/87 anonim ***** válasza:
94%

Szia! 10 hónapja próbálkozunk. Nekem eszembe sem jutott a politikai/gazdasági nehézségek miatt felfüggeszteni a próbálkozást.


Ti felfüggesztettek a próbálkozást?

2015. szept. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/87 anonim ***** válasza:
87%

Senki nem beszél háborúról, néhány primitív embert leszámítva.


És nem, nem áll meg az életem, sem a következő világvége, sem a következő háborús ijesztgetések miatt.


Szerintem te vagy negatív és provokáló, és nagyon gyanús, hogy most már min. napi 1x háborús kérdést ír ide ki valaki... vajon ki??

2015. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/87 anonim ***** válasza:
94%
Sziriaban eltek?
2015. szept. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/87 A kérdező kommentje:
Igen, most gumit fogunk használni, mert tegnap megjött, sikertelen volt ez a hónap is. Én így nem merem bevállalni. Aztán lehet hogy pár hét és lenyugszanak a kedélyek, de most nem úgy néz ki sajnos.
2015. szept. 22. 10:21
 6/87 anonim ***** válasza:
100%
Be mertük vállalni persze .. 6 hetes vagyok, es van egy 2 éves lanyunk. Pont nem érdekel hogy ki milyen háborúról beszél...
2015. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/87 A kérdező kommentje:
Magyarországon. Szerintem nem provokálok, és nem írtam még ki kérdést ide.
2015. szept. 22. 10:22
 8/87 anonim ***** válasza:
92%

Miért érzed magad jól attól, hogy minden nap kelted a pánikot az arra fogékonyak között? Őszintén érdekel. Miért jó érzés ez neked pontosan? Annyira unom, hogy minden nap ilyenekkel jössz! Élvezed, ha másokat beparáztatsz, vagy te magad is vágyod ezt az érzést? A trollokat sem értem, nagyon beteg, aki ilyesmiben élvezetet lel.


Napok óta figyelem a háborús kérdéseidet, szerintem pszichológushoz kéne fordulnod. Őszintén úgy gondolom, hogy problémáid vannak!

2015. szept. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/87 A kérdező kommentje:
Mégegyszer elmondom hogy nem írtam ki még kérdést ide sem ezzel kapcsolatban sem pedig mással.
2015. szept. 22. 10:25
 10/87 anonim ***** válasza:
100%

ITT nem lesz háboru,legalábbis nem olyan mértékű lesz mint ahogy te gondolod.

én nem függeszteném fel,ki tudja igy is mikorra fog összejönni nektek...

2015. szept. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!