Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gond, ha valaki egy...

Miért gond, ha valaki egy vagy max. Kétágyas szobában akar feküdni szülés után?

Figyelt kérdés
Kaptam már megjegyzéseket,hogy ez milyen sznob szokás.
2015. szept. 25. 17:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne érdekeljen,h mások mit gondolnak. Inkább ne mondd nekik, ha zavar a véleményük. Ha megszületik a baba tízezerszeresére fog nőni a kéretlen "tanácsok", vélemények száma.
2015. szept. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs vele gond.

Én mind a két szülésemnél kétágyas szobában feküdtem. Az osztályvezető-főorvos volt mind a kétszer a fogadott orvosom és ő kérdezte meg, hogy milyen szobát szeretnék?

Kérdeztem, hogy mi közül lehet választani, majd miután elmondta a lehetőségeket, mondtam neki, hogy a kétágyas megfelel.

Mind a két szülésem tervezett császár volt a szívem miatt, így a szobával sem volt gond, mert fenntartották nekem.

Mind a kétszer kaptam a második napon egy szobatársat, akikkel jókat lehetett beszélgetni.


A második szülésemnél volt egy fiatal anyuka, aki mondta a csecsemős nővérkéknek, hogy rakják át egy másik szobába, mert semmit nem tud pihenni.

Ugyanis 6-an voltak egy kórterembe és ebből két pici non-stop sírt (mivel az anyukák alig etették őket és a pótlást viszont 48 óráig nem adhattak - kórházi utasítás - a nővérek, mondván induljon be az anyukák teje).

Így, abban a kórteremben sosem bírtak aludni még egy percet sem.

Hozzánk rakták át az anyukát a kisfiával. Csináltunk az ő ágyának egy helyet, szerencsére elfért kényelmesen.

2015. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi abban a sznob, ha nem akarsz együtt lakni a fél várossal? :O Akik szerint sznob, azok otthon is hatan alszanak egy szobában?


#2 én a szülés utáni hormongőzös állapotomban alighanem szétcsapnám azt, aki két napig éhezteti a gyerekemet...

2015. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele, ha megteheti hogy megfizeti a kétágyast miért ne tenné meg?
2015. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Aki ezt megkerdojelezi, nem fekudt meg olyan szobaban, ahova az egesz lakatos csalad megerkezett latogatoba...
2015. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
abszolút a te dolgod. teljesen felesleges egyébként, aki ilyet szeretne, valószínűleg nem volt még gyermekágyas osztályon, mert akkor tudná, hogy így sem úgysem fog tudni pihenni aki érzékeny a zajokra, aki meg nem az, annak meg mindegy lesz hányan vannak..de ha szeretnél egy ágyast a te dolgod.
2015. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
nálunk szerencsére arra mindig ügyelnek hogy cigányt nem cigánnyal ne rakjanak egybe...persze sokat nyom a latba ha az embernek fizetett orvosa volt...de aki vip szobázna annak nyilván volt
2015. szept. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond vele hogy semmi értelme kétágyasba menni, menj inkább egy ágyasba és akkor tudsz aludni amikor a babád alszik és nem kell egy másik baba sírását hallgatnod.
2015. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szimpla irigység és rosszindulat. Mindig lesz valami, ami böki majd valaki csőrét, magasról tenni kell rá. :)

Nálunk tudtommal nincs ilyen választási lehetőség, ráadásul amikor szültem iszonyatos zsúfoltság uralkodott (6-8 ágyasra berendezett kórterem is befigyelt + ugye a babák), de akinek fogadott orvosa volt, nem ilyenbe került, hanem 4 ágyasba. Én tudtam pihenni a 4 ágyasban, bár elég nyugis babák verődtek össze. Nálunk egyébként a kórtermekbe nem (sőt a folyosóra sem) jöhetnek be látogatók.

2015. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
mi kulfoldon élunk, itt mindenkit egy vagy kétágyas szobába kerul..de 70%-ban a szobák egyágyasak. el se tudom képzelni milyen lehet az, amikor 3-4 vagy nem is tudom hány ember van egyutt...szulés után.
2015. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!