Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A borotválás, hogy zajlik...

A borotválás, hogy zajlik pontosan a szülés előtt? Hogy kell feküdni stb?

Figyelt kérdés
2014. okt. 12. 14:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hanyatt fekszel a szuloagyon es a szuleszno leborotval. Sima szuleshez nem borotvaltak volna (annak indult, es amugy is leszedtem otthon), de csaszar lett es igy azert kicsit borotvaltak elotte.
2014. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
itt a korházban nem borotválnak.
2014. okt. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hanyatt fekszel, es a szülésznő le borotválja . De én annyira nem javaslom :D nekem nem csináltàk mert itthon le borotválja, magamnak. ( amugy is 2-3 naponta ) aki velem volt az előkészítő en másik hölgy neki csináltak , haaaat férfi borotva hab, eldobható borotva :D elég rossz lehetett... Nekem amugy is mondta a Szülésznőm ( nekem fogadott volt ) hogy jobb ha en csinálom magamnak . Szoval nekem odakukkantott hogy mizu és mondta hogy nekem nem kell borotvalni :) kb idő se lett volna ra olyan gyorsan szültem 2 percesekkel értem be a korhàzba :)
2014. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Hanyattfekszel és terpesztessz.
2014. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Van még olyan nő aki nem borotválja? Hát nekem ez kicsit fura! El sem tudnám magam képzelni szőrösen...

21N

2014. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha egyszer terhes leszel, és akkora hasad lesz, hogy a lábadat sem látod, akkor majd lesz elképzelésed róla! Igyekszik az ember, de tökéletesre olyankor már nem sikerül. És pl. császár előtt az utolsó szőrszálat is le kell szedniük. Gondolkozz már, mielőtt hülyeségeket írsz.
2014. okt. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk javasolták hogy vigyünk magunkkal borotvát, ne az ottani agyon használttal kelljen. Szerencsére én meg tudtam oldani előtte magamnak, de ha nem sikerül biztos viszek egy normálisat.
2014. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Nálunk van külön előkészítő. Ott adják a beöntést és ott borotválnak. Mindkettőt egy nőgyógyászati székben csinálják. Én itthon megborotválkoztam, jól tettem, mert ott két pengés noname eldobható borotvával csinálták volna, kellemetlen lehet vele. Még a lábam sem borotválnám vele nemhogy a legérzékenyebb részemet. Nekem brutálisan nagy hasam volt, de addig ügyeskedtem, míg sikerült megborotválkoznom. A kezemmel éreztem, ha valahol még maradt szőr.
2014. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én pl nem borotválom, nem szeretem csupaszon.
2014. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 H_Vivien ***** válasza:
Azért ezt megcáfolnám... Én a szülés reggelén borotválkoztam, itthon saját kezüleg. Nem csak akkor, végig a terhességem alatt mindig borotváltam nagy pocakkal is :)
2014. okt. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!