Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt szülés után olyan súlyos...

Volt szülés után olyan súlyos aranyere bárkinek, hogy nem tudott ülni, sem feküdni vagy szoptatni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 19. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem szörnyű aranyerem volt, ülni sem tudtam, ráadásul olyan durva hasmenésem volt az első időkben, hogy sírtam a wc-n, annyira fájt. Kenegettem, nem ért semmit. Nem emlékszem mikorra múlt el, de a mai napig ki szokott jönni. 16 hós a baba
2009. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, nekem ilyen volt, de körpárnán megoldottuk a szoptatást.

Miért kérded?

2009. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2. vok. Csak hogy cifrázzam, nekem annyira fájt, hogy szinte a szülésre emlékeztetett a dolog, haraptam a kezemet. Ha nem szoptatok tutira dupla cataflam...

Egyébként jegelnem kellett végül.

2009. okt. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok!Szegény...Szerintem is ez borzalmas volt, tényleg én is üvölteni tudtam volna. Nem elég a szülés még ez is...mit kibírnak a nők...
2009. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen..., azon voltam a legjobban kiakadva, hogy miért ver még ezzel is a természet, illetve kétségbe voltam esve, hogy basszus aludni, pihenni kellene etetések között én meg a szoba közepén szteppelek :X
2009. okt. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia,igen nekem is volt,olyan sulyos hogy se ulni se fekudni nem tudtam,allva szoptattam a kicsit,nekem szekrekedessel jart,es lett belole vegbel repedes!javult valamit de sose mertem orvoshoz menni.kb5 honapig tartott,most 13 ho-sak vagyunk,de ismet jon elo ugy erzem,lehet van ennek is egy szezonja.minden estre,vigyazz arra hogy laza legyen a szekleted,gyogyulast!
2009. okt. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnálom, ezekszerint nem vagyok egyedül a bajommal. :( Ez iszonyatos :( Én nekem is pont ez jutott eszembe, hogy miért büntet így a természet....annyi sokat kell szenvednünk...Nekem az első két hónap amúgy is maga volt a földi pokol, mert nem csak az aranyerem jött ki, hanem szülésnél a farcsontom is eltört, nem tudtam ülni. DE most nagyon iszonyat fáj...tegnap szinte egész nap sírtam, a babámat 3 részletben tudtam megszopiztatni. :(
2009. okt. 20. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!