Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Máshol is lehet kapni más...

Máshol is lehet kapni más fajta üveges babaételt?

Figyelt kérdés
Ma a blahalujza téren jártam és úgy voltam vele ha már arra járok bemegyek a müllerbe. Bementem el mentem a baba részre, hogy megnézzem az üveges ételeket és nagyon meglepődtem. Álltalában auchan tesco rossman dm ben veszem, de a müllerben teljesen más fajta ételeket lehet kapni. Kettő fajta márka van hipp meg még egy másik. A hippet szoktam általában venni és itt a müllerben teljesen más a választék. Arra gondoltam azért mert az üvegen lévő címkén nem szerepel magyar szöveg hanem tettek rá egy plusz címkét amin csak magyar felírat van.
2015. szept. 26. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Mi a kérdés?

"Arra gondoltam azért mert az üvegen lévő címkén nem szerepel magyar szöveg hanem tettek rá egy plusz címkét amin csak magyar felírat van." Mi?

2015. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a választék,ki melyik gyártóval van szerződésben . Nálunk a kecskeméti konzervgyár termékeit lehet jobban kapni, de van sok más fajta is.
2015. szept. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a müllerben teljesen más a választék. vannak olyan ételek amit csak ott lehet megkapni.
2015. szept. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Minden boltban más a választék. Én pont ezért szerettem a Müllerben vásárolni, amíg aktuális volt a kérdés. Jól kiegészítette a dm-es meg szupermarketes választékot. Ők Németo-ból hozzák be és ellátják magyar felirattal, mert azt kell, azért van cimke rajta. (Franciao-ban, Spanyolo-ban is más bébiételeket lehet kapni mint itthon.)
2015. szept. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Én mig pici baba volt lányom bébi kaját csak müllerböl vetem mert nagyobb volt a választék ,és ezeket mind németországbol hozák.csomo olyat lehet kapni müllerben amit se tesco,se auchan ,nem árul söt,dm,rosszman sem .
2015. szept. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!