Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 5 évest engednél tableten...

5 évest engednél tableten vagy telefonon valamilyen letöltött játékkal nátszani? Ha igen akkor mit töltessz le neki (milyen játékot)? Hogyan korlátozod (napi 20 perc játék vagy hogy)?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 12:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ilyesmivel nem játszik.
2015. szept. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bocsánag most látom 5-öt írtam. 7 eves gyerkőcre vagyok kivancsi.
2015. szept. 28. 13:03
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Se 5 évesnek de még 10 évesnek se adnék tabletet a kezébe!
2015. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A suliban sok mindenki jatszik telefonon, tableten otthon. Szomszedunk 6 eves ő mar jatszott.
2015. szept. 28. 13:10
 5/17 anonim ***** válasza:
20%

Elég szomorú. Csak butítja a gyerekeket, még az okostelefont is betiltanám.


Iskolába minek kell okostelefon meg tablet? Inkább vegyen egy könyvet és olvasson. Múltkor gondolta én marha felugrom chatre beszélgetni, és kibe botlok egy 13 éves kislányba aki unatkozik matek órán.


Elszomorító. Ez a nagy liberalizmus.

2015. szept. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%

Attól, hogy a szomszéd csinálja, nekünk nem kell.

A 13 éves is dohányzik, akkor vegyek neki cigit, hogy ne lógjon ki a sorból? Nonsense. Nem tabletezünk.

2015. szept. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Az én lányom sakkozni szokott, meg imádja a monkey go happy, és hasonló logikai játékokat, igaz az netes. Meg a Hay Day farmos játékát, illetve a tortadíszítős és lakberendezős játékokat szeretik.
2015. szept. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62%

Igen, engedem mi baja lenne tőle. Van saját számítógépe 4 éves korától. Nem korlátozom, akkor játszik, amikor akar, most 6,5 éves. Mivel érdeklődő, megfelelően fejlett értelmileg, érzelmileg, így sose viszi túlzásba.

Amúgy 4 gyerekem van (a nagyok már lassan felnőttek, őket sem korlátoztam).

Mellesleg gyógypedagógus vagyok

2015. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy engedem. Általában logikai vagy matematikai feladatokkal játszik, néha öltöztetős, torta, pizzakészítő játékkal. Korlátozva nincsen, kb. heti egyszer eszébe jut, hogy játszana rajta, megunja fél óra után és másba kezd. Még ha utazunk, akkor szokta kérni, leköti amíg úton vagyunk. 6 éves lány
2015. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

utazás közben

vagy orvosi rendelőben várakozás közben

vagy hasonló helyzetben


alapban POU az amivel szeret játszani

de otthon rá se néz :-) szerencsére

2015. szept. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!