Mária vagy Erzsébet?

Figyelt kérdés
Így,és nem becéző formában. Természetesen otthon,magunk között becéznénk,de anyakönyvbe nem adunk becéző formát.

2015. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
49%

19-es

Maja, Betti?

2015. okt. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
64%

A Maria tetszik, es nem beceznem.


Egyik hozzaszolo : erdekes , nekem is van 30 eves Maria baratnom es sosem csufoltak.

2015. okt. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
26%
Hű szegény gyerek. Kötelező lesz orvosnak lennie...
2015. okt. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
Harmincasok vagyunk. Mária és Erzsébet osztálytársam volt,sosem csúfolták őket. Inkább divatos becenéven hívatták magukat: Marcsi,Zsóka. Még Ilona is volt,ő volt Vica,Vicuska. Éva is 'Kisévike' volt. A Juditok sokan voltak az évfolyamban,ők nem szerették a becézést. Egy osztálytársunk volt csak,aki nem szerette a nevét: Cecília. Nekem tetszett a neve,de ő vagány csaj volt,és ki nem állhatta,ha lecicázták,ezért utálta meg.
2015. okt. 2. 11:47
 25/46 anonim ***** válasza:
34%
21-es, igen, a Maja és a Betti jobban hangzik. :) Vagy Mara, az közelebb áll az eredetihez, a Maja önálló név tképpen.
2015. okt. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Mária szebb mint az Erzsébet. De esetleg még javasolnék variációkat is: Mariann, Marianna, Marina, Annamária
2015. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
70%
Mária. Az Erzsébet nekem túl kemény. Szép nèv amúgy a Mária, ne adj arra aki azt mondja régimódi stb... Bárcsak több ilyen név lenne a hülye új divatos nevek helyett.. Majd meglátod! A te gyereked neve lesz a különleges mert 1 Mária vagy Erzsébet se lesz az osztályában. Míg Panka, Zorka meg ilyen baromságok lesz 100.
2015. okt. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
58%
Utolsó, szerintem pont azt mondja mindenki, hogy az idétlen, infantilis divatnevek sem jók.... hanem valami arany középút.
2015. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
84%

Az én kislányom Márti, (Márta) ez sem a mai tucatnév, számomra gyönyörű, hiába mondták páran, hogy milyen öregasszonyos a neve.


Én azért választanám a Máriát, mert Mimi, Mici becézés nagyon tetszik, de a válaszaidból kiindulva neked ezek e becézések nem fognak tetszeni.

2015. okt. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
10%
Falusi vagy? Ha igen abszolult ertheto az alltalad kivalasztott nevek 😂😂
2015. okt. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!