Mária vagy Erzsébet?

Figyelt kérdés
Így,és nem becéző formában. Természetesen otthon,magunk között becéznénk,de anyakönyvbe nem adunk becéző formát.

2015. okt. 2. 10:31
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Hello,bocsi,most nem olvastam végig mindet, de egy választ már valahova ide írtam, nekem még ilyen variációkból a Marietta is tetszik; de ha Erzsébet és Mária közül választanál, szerintem Mária az szebb.
2015. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Azért röhej, hogy két, teljesen normális-csak ma már nem divatos- nevet ennyire lehúznak egyesek...legalább nem lesz belőle 8 másik az oviban, mint Hanna, Zselyke, Csenge, stb.


Nekem az Erzsébet tetszik, de csak így egészben.

Becézve lehet Betti, Liza, azok nem falusiasak.

2015. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Mária.
2015. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
49%
Az én kislányom Erzsébet (6 éves), senki nem csúfolja, csak pozitív visszajelzést kapunk ha meghallják a nevét. És nem, nem falun lakunk. Egyébként mindenki (mi is) becézi, általában Böbi, Böbe, Böbike.
2015. okt. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
Marietta, Zsike:) Erről a két névről, bocsi, írtam többet, de elfelejtkeztem; itten az ucsó oldalon a legfenti még az enyém, meg talán írtam mégegyet, gondoltam, ezt a két nevet még megírom, habár azt hiszem, valaki előttem felhozta már a Mariettát:)
2015. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
49%
Csak kíváncsiságból, mi lett végül a neve? Én Mária vagyok, 35 éves és sose csúfoltak a nevem miatt.
2019. dec. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!