Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az anyukár...

Mit gondoltok arról az anyukáról, aki a gyerekének csak az olcsó, pár 100 ft-os kínai ruhákat veszi meg, saját magának viszont a legdrágább és legmárkásabb ruhákat?

Figyelt kérdés

A gyereken spórol, saját magára viszont vagyonokat költ, több tízezer forintokat szór el cipőkre, ruhákra és kozmetikumokra, hetente-kéthetente jár körmöshöz és és havi szinten a fodrászhoz, a gyerektől viszont sajnálja a drágább, minőségi ruhákat, és csak olcsó, kínai vacakokat vesz meg neki.

Szerintetek ez normális? Magára nem sajnálja a pénzt, de a gyerekére igen?



2015. okt. 5. 07:57
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, jól mondta itt valaki, h biztos egy irigy sógornő :DDD
2015. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
76%
Azt gondolom, hogy agyerek ugyis kinövi a ruháit de rendkívül gyorsan. Most képzeld el, ha az a ruha mind márkás.Dobhatja ki őket.Vagy adhatja el őket mert kicsi lett.
2015. okt. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Most őszintén, mit kellett volna karácsonyra venni? MAgának társast, a gyereknek plazmát? Akkor itt rínál, hogy milyen hülye, a gyereknek tévét vesz játék helyett...


sajnállak, mert süt belőled az irigység.

2015. okt. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a tv-t biztos nem egyedül nézi anyuka!
2015. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%
Nincs ezzel semmi baj. A gyerek hamar kinövi, én se vennék márkás cuccot egy szezonra, akármennyi pénzem lenne, mert nagy pazarlás! Okos nő. Amit meg felsoroltál ajándékokat a gyereknek, rengeteg, szerintem túl sok is egyszerre. Az meg h magának mit vesz az ő dolga, hisz van rá pénze és a gyerek teljesen el van látva mindennel ami kell. Akkor lenne baj ha a gyerek szakadt ruhában járna és éhezne. Csak szimplán egy irigy, kötekedős ember vagy. Inkább a saját házad táján söprögess.
2015. okt. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá irigy, keresünk mi is annyit, mint ő, csak mi mondjuk nem sajnáljuk utána a gyerekre költeni. Vagy ha mondjuk elutazunk hétvégére, nem passzoljuk le a gyereket, hanem visszük magunkkal, elvégre ő is a család tagja. De ő minden hétvégén szinte ezt csinálja, valakit megkér, hogy vigyázzon a gyerekre, mert neki programja van... mi ülünk le vele tanulni, mi foglalkozunk vele, még a gyerek háziját is én ellenőrzöm, mert anyuka későn ér haza... és nem, nem irigyelem tőle a pénzt, én is megengedhetném magamnak, ha akarnám, csak mondjuk tök feleslegesnek tartok 3 tévét egy 3 szobás lakásba... egyébként de igen, egyedül nézi, mert apuka már 4 éve elvált tőlük.
2015. okt. 5. 08:59
 17/35 anonim ***** válasza:
64%
Apuka az egyetlen, aki szolhatna ezért. Neked semmi közöd hozzá. Max azt mondod, hogy nem vigyázol a gyerekre, oldja meg. Amúgy pl én is sajnalnek több tízezer forintot egy táborra, ahol nincs semmi extra program és kibtudja, hogy jól érezné e magát a gyerekem.
2015. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy képzeld kérdező, mi is pont most vettünk egy gyönyörű, új tévét meg a férjemnek új ruhákat, a gyereknek meg használtan vettem játékokat a netről.


...és igen, sajnálok 5-10E ft-ot kiadni egy játékért, amit töredékéért megkapok adok-veszek csoportokban, börzén, stb.


Mellesleg meg ne akard már megmondani, h kinek mi a fontos, ha neki a pár hétig-hónapig hordott gyerekruha nem ér meg többezer ft-ot, akkor hadd vegyen már a kínaiban a gyerekére, jóóóóó? Jah és a nyakamat tenném rá, hogy ha ennek az anyukának a gyerekének kéne egy 150E ft-os fogszabályzó, rögtön ki tudná fizetni, míg te, aki összevásárolsz mindent, mert te aztán nem sajnálod a gyerektől, mehetnél hozzá kölcsönkérni.

2015. okt. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
És érdemes hozzátenni, hogy a kinaiban sem kapsz már pár száz forintért ruhákat, nem olyan olcsó már az sem...
2015. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
95%

Azt meg honnan tudod, hogy sajnálta a pénzt a gyerek táboroztatására? Neked mondta? Nem lehet, hogy a gyerek nem akart táborba menni, mert azért elég kicsi még?

Ha pedig sok neked egy kvázi idegen gyerekből 6 hét, amit megértek, akkor anyukának tedd szóvá.b

2015. okt. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!