Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról az anyukár...

Mit gondoltok arról az anyukáról, aki a gyerekének csak az olcsó, pár 100 ft-os kínai ruhákat veszi meg, saját magának viszont a legdrágább és legmárkásabb ruhákat?

Figyelt kérdés

A gyereken spórol, saját magára viszont vagyonokat költ, több tízezer forintokat szór el cipőkre, ruhákra és kozmetikumokra, hetente-kéthetente jár körmöshöz és és havi szinten a fodrászhoz, a gyerektől viszont sajnálja a drágább, minőségi ruhákat, és csak olcsó, kínai vacakokat vesz meg neki.

Szerintetek ez normális? Magára nem sajnálja a pénzt, de a gyerekére igen?



2015. okt. 5. 07:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
11%
A 0% igazolja, mennyi önző ember van itt. Bár, ez természetes, az emberek többsége önző.
2015. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
31-es: Ez most hogy jön ide?
2015. okt. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a kommenteket, nem tudom, kid neked az illető. De nem mindegy pl. hogy hová, milyen célra veszi a kínait, meg az sem, hogy a kínai milyen minőség, mert abból is van jó. Én kínai tornacipőt veszek évek óta, mert jó, és olcsó, benti nadrágok, pólók az oviba szintén. Nem látom be, minek drága ruha arra, hogy leegye, játsszon benne, összefesse. Ha kényelmes, szép, jó minőségű, akkor tökmindegy, hogy kínai-e, 2 hónapig jó egy óvodásra egy méret. Nekem ez a szempont. Veszek újat, használtat, de drágát nem veszek óvodába, mert nem feltétlenül attól jó. Magamra sem költök sokat hasonló okból, de nyilván én tovább hordom.

Láttam olyan anyuka-gyerek párost decemberben, ahol anyuka drága bundában, jól felszerelve, a gyerek meg lábszárközépig érő kinőtt nadrágban ment be az oviba...

Szerintem nem tudunk ennyiből megítélni senkit, meg nem is biztos, hogy mindent jól tudsz.

2015. okt. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Kérdező,igaza van a többségnek.Sajnos süt belőled az irigység,mert csak rosszakat írsz róla.Ha manager valahol,akkor neki meg kell jelenni a munkahelyén.Nem mehet kínai farmerben meg turis agyonnyűtt rongyokban.Természetesen az életformája része hogy "karrierista" és nem biztos hogy nyaralgatni megy,hanem lehet hogy céges buliba megy vagy olyan összejövetelre ahova nem való gyerek.

A másik,hogy a gyerek pikk-pakk kinövi a ruhákat.Miért kellene neki drága cuccokat venni?

Valószínű kérdező te egy háztartásbeli nő lehetsz,hogy ennyire ráérsz foglalkozni a sógornőd életével.Lehet hogy apuka elhagyta,de a sógornődnek van annyi fizetése hogy anyagi biztonságban van és ez is az ő magánügye és nem a tiéd.Az viszont szép tőled hogy foglalkozol a gyerekével,viszont ha neked ez teres,akkor mond meg a sógornődnek hogy keressen babysittert.Szerintem az mindenkinek jobb lenne.

2015. okt. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Mmmmm. Anyukanak lehet par markas orok darabja mint pl nekem is igy van. Keves de jominosegu cuccom vam, gyereknek pepcoba , h&m be vasarolunk. Ket eves. Nemtudja elnyunni oket, siman tovabb adjuk ismerosoknek igy is.
2021. febr. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!