Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák van köztetek olyan...

Anyukák van köztetek olyan aki otthon süti a kenyeret?

Figyelt kérdés
Miért?
2015. okt. 8. 22:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Én igen :)

Azért sütöm itthon, mert jobban szeretjük, mint a boltit, és nincs benne adalékanyag. Hetente egyszer sütök kenyeret és egyszer kiflit vagy zsemlét. Igazából egyszer kipróbáltam, és azóta nem tudom abbahagyni, akkora a különbség :)

2015. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
Igen.Mi egészséges életmódot követünk évek óta.Így tudom mit teszek bele.A szénhidrátcsökkentett lisztből tényleg olyan kenyér lesz,és azon sem kell gondolkoznom,hogy a rozskenyér a boltban tényleg az-e,vagy csak színezve van.
2015. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1-es mennyi kenyeret sütsz egyszerre? Fagyasztod? Kenyérsütőgépben sütitek?
2015. okt. 8. 22:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem eszünk sok kenyeret,tehát egy 0,5-0,75kg körülit sütök,az 2 napig betart.Hétvégén zsömlét,kiflit,bucit is szoktam.Nem fagyasztok,mindig frissen gyúrom be,megkelesztem,és sütőben,formában készítem.A gép több óra,arra nincs idő.
2015. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokkal finomabb.... Múltkor rossz volt a kenyérsütőnk, majd 2 hétig vettük a kenyeret. Hát már ki voltam éhezve a sajátra.

Igazából nem vagyok az a húúú de mindenből a legegészségesebbet típus, nem akarok a ló túloldalán lenni az egészséges életmóddal kapcsolatban, csak igyekszem , hogy főleg ilyen dolgokban, amit ráadásul könnyen meg is tudok oldani, (kb 2 perc bedobni az alapanyagokat a kenyérsütőbe, aztán egy gombnyomás.. ) alkalmazni a mindennapi életünkben. Én 8 éve sütöm a kenyeret, s anyuka csak 2 éve vagyok. Sima liszetet, élesztőt s zsírt használok. Ennyi. Semmi extrát. Ja de. Krumplit mindig teszek bele, attól lesz igazán Isteni...


Hát ezért :)

2015. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!

Küldenétek nekem bevált receptet? Amiket kipróbáltam a kenyérsütőben egyse lett jó! :(

Nagyobb fajta kenyeret tudja sütni!

2015. okt. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kenyeret ugyan nem, de kiflit sutok. Azert, mert nagyon finom es tudom, h tele van jo alapanyagokkal (vajas) es mert a ferjem keri, a fiam pedig szinte csak ezt hajlando megenni. A bolti pekarura ra se nez, a croissant kivetelevel. Ennel meg alig birja kivarni, h ehetore huljon.
2015. okt. 9. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kifli, kalács....nekem bármijen bevált recept jöhet!
2015. okt. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
*bármilyen
2015. okt. 9. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én innen sütök:

[link]


nem gépben hanem simán sütőben.sokkal finomabb mint a bolti,és időben se sokkal több mint ha leballagnék a boltba...

2015. okt. 9. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!