Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák van köztetek olyan...

Anyukák van köztetek olyan aki otthon süti a kenyeret?

Figyelt kérdés
Miért?
2015. okt. 8. 22:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En inkabb kiflit, zsemlet, egyebb peksutit sutok itthon.

Kenyeret is neha, de foleg veszem (van egy nagyon jo pekseg mellettunk).

En is limara oldalarol szedek otletet es receptet.

2015. okt. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

8.:

én ezt a kiflit sütöm mindig, világbajnok recept!


[link]


7.

2015. okt. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

annyit változtattam csak, h 8 helyett 4 cikkre vgom, ezáltal kicsit másmilyen technikával (másik oldalról, kis húzogatással-nyújtogatással tekerem fel. az eredeti recept kiflijei tényleg kicsik, elférnek a tenyeredben, én meg bolti méretűt csinálok a 2. adagtól kezdve, mert addigra jól bemelegszik a sütő és kb a megadott idő alatt átsül a nagy is. így több a belső, puha, letekerhető kiflibél és kevesebb a "crust". mi így szeretjük.

2015. okt. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Bár én már ritkán sütöm a kenyeret, a kérdés jól eső nosztalgiát ébresztett bennem!


Míg otthon voltam a gyerekkel sütöttem a kenyeret. Én is Limara oldalát használtam. A 75 dekás kovászos kenyeret a fiúk (a férjem és a fiam)2 evésre képesek voltak felfalni, és mindig megcsipkedték a meleg kenyeret. :)

A miértre pedig az a válasz, hogy szeretek sütni, szeretek dagasztani, szeretem a frissen sült kenyér illatát. És sajnálom, hogy most munka mellett nincs rá időm.


Kiflit, zsemlét szoktam sütni most is.

2015. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!