Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben az esetben ti mivel...

Ebben az esetben ti mivel védekeznétek?

Figyelt kérdés
Hamarosan szülök. Én màr nem tervezek több gyereket ezért vagyok "gondban". Félek, hogy gyógyszer mellett hamar teherbeesek, de a spiràlt azért nem szeretném mert mi lesz, ha közben meggondolom magam és mégis jó lenne egy màsik baba. Persze, ha becsúszik a baba nem vetetném el.
2015. okt. 10. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Óvszer.
2015. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fog. gátlót szedtem szülés után, amivel soha nem volt gondom, teherbe nem estem mellette viszont a terhesség és a szülés miatt olyan szintű hormonális változásokon ment keresztül a testem, hogy hónapokig szenvedtem hüvelyi irritációval és mindenféle fertőzéssel. Célzottan kezelve voltam én is, a párom is, mindent megtettünk annak érdekében, hogy ez ne legyen így, viszont a végső megoldás az volt, hogy abbahagytam a gyógyszert. Mindez kb. 3 éve volt, na azóta egyszer volt fertőzésem, antibiotikum miatt. Így 3 éve óvszerrel védekezünk, nem lettem egyszer sem terhes és annak idején sem, mikor éppen azzal védekeztem. Szóval én az óvszerre szavazok!
2015. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszer mellett, ha rendesen szeded, elég kis eséllyel eshetsz teherbe. A spirált pedig bármikor le lehet venni. Nekem hormonális spirálom van, azt eleve max. 5 évre rakják fel (nekem ez sokkal szimpatikusabb volt mint a "sima" spirál". Én egyébként gyógyszerrel védekeznék, próbálkoztam is vele, de kellemetlen mellékhatást okoztak nálam.
2015. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A spirállal mi is a gond? Én arra esküszöm.
2015. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A spirál nem végleges, nem az elkötéssel kevered?
2015. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én a nuvaringet ajánlom. azt nem felejted el bevenni, mert 3 hétig jó, csak felrakod egyszer és kész. 2 évig használtam, nem lettem terhes.
2015. okt. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!