Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok másképp, mint...

Mit csináltok másképp, mint az átlag a gyereknevelés és család terén?

Figyelt kérdés

Van, amiben homlokegyenest mások vagytok, mint a környezetetek?

Van olyasmi, amit ti másképp csináltok, mint az ismerősök, barátok családjai, vagy amit a "nagykönyv" és a "divat" diktál?


2015. okt. 11. 14:12
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Mi azzal lógunk ki a sorból, hogy nem erőltetjük a kitűnő bizonyítványt és emiatt nem tanulunk még itthon a suli után napi 2-3 órát a gyerekkel.

A fiam napi 9 órát van suliban (3.-os), 5-6 órájuk van, du. pedig van 1 óra a leckeírásra, szerintem ez elég, én ennél jobban nem fogom őt leterhelni és ezt a tanárának is megmondtam, aki egyetértett velem. Persze, ha van valami, amit nem sikerült megcsinálni a suliban, akkor azt megcsináljuk otthon, pl. verstanulás, de ez is max. fél óra.

Az osztályban és az ismerőseim között rengeteg olyan szülő van, aki szerint a nem kitűnő bizonyítvány ciki és a tulajdonosa biztosan buta, a szülei meg felelőtlenek...

Nekünk viszont nem fontos, mert pontosan tudom, hogy semmit nem jelent, én kitűnő tanuló voltam, de semmilyen kihatása sincs az életemre.

Ráadásul heti 3x2 órát edz a fiam, leigazolt sportoló, ezt pedig fontosabbnak tartjuk, mint az ötösöket.

2015. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

16-os válaszolónak

De,eszembe jutott,hogy azért is van lepontozás,mert nem hasznos a válasz. :)

Ez már nem konkrétan neki szól,csak általánosságban:

Viszont egy olyan jellegű kérdés(mint ez is) ami a te saját véleményedet,tapasztalataidat,gondolataidat firtatja,más tészta.Teljesen egyértelmű,hogy azért nyomkodják a piros kezeket,mert ők másként gondolják,másképp csinálják,felháborodnak vagy csak egyszerűen nem d.gnak elég gyakran és idegbetegek.:) Most biztosan önmagára ismert néhány anyuka.

Amúgy meg én vagyok a hülye,mert válaszolok!Majd egy idő után elfogynak a hasznos kérdések és hasznos válaszok,mert ezekre a többség nem reagál.Ami vitát szít,arra mindenki kapható.

2015. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!