Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » "Rossz" anya lennék emiatt?

"Rossz" anya lennék emiatt?

Figyelt kérdés
Néha eszembe jut, hogy jó lenne egyedül lenni! Nem kiszolgálni a családot, hanem pihenni és élvezni hogy végre kicsit körülöttem forog a világ... Néha már totál kivagyok, amikor már hajat mosni sincs időm...

2013. márc. 4. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz anya vagy, hanem fáradt.
2013. márc. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy vagy rossz anya.Kérj segítséget apától,mamától,pihenj picit,barátnőzz!
2013. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szeretnék kicsit lefogyni, elmenni fodrászhoz, venni pár új ruhát, cipőt. Topisnak érzem magam. Aki mellé még őrült is, már gyakran azt veszem észre hogy magamba beszélek :) a baba még nem érti mit beszélek, a férjem meg korán megy és későn jön. Gyakran egész nap nincs kihez szólni... A férjem is eléggé el van hanyagolva... Össze kellene kapni magam, csak mikor???
2013. márc. 4. 17:21
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha te rossz anya vagy akkor én is! :)

És szerintem vagyunk így ezzel még páran! Majd csak jobb lesz ha nőnek a picik! Mikor már kicsit magára lehet hagyni! (ezt nem kell félreérteni)

2013. márc. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok.Férjem külföldön van így én is egyedül vagyok egész nap,illetve valaki felugrik minden nap még lefürdök,de ennyi.Nagyon fárasztó,én is kivagyok nagyon,sokat stresszelek,kevesebb a türelmem is,de én nem érzem magam rossz anyának mindig!:):)Van,hogy rám tör,tart pár napig és elmúlik!:):):)
2013. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Néha amikor rám törnek a negatív gondolatok és ránézek a páromra vagy a picire, akkor elszégyellem magam. Az anyósom 3 gyereket nevelt fel, tökéletesen főz, diplomás.

Én meg kevésnek érzem magam. Sorolhatnám, hogy sokszor odaég a kajám, nem tudok sütni, nincs diplomám...

Sajnos ezekkel a károgásaimmal ijesztettem el a régi barátnőket is. Mire rájöttem, hogy nekik nem ezek a problémáik és nem értik miről beszélek, addigra magamra maradtam.

2013. márc. 4. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdj meg valakit bárkit, hogy kicsit menjen át hozzátok amúgy mondjuk lezuhanyzol, vagy befested a hajad... Én szoktam átjárni barátnőmhöz, mert elég depis lett szülés után, az ember ugye dolgozik.. Ő gyorsan elmegy lezuhanyzik, hajat mos... én addig nézegetem az alvó babát.. utána elmegyünk sétálunk, vagy megiszunk egy kávét...

Kell hogy legalább havi egyszer-kétszer valakivel tudj beszélgetni mert begolyózol... én is ettől félek...

18 hetes terhes vagyok és sajnos itthon ülök mert nincs munkám.. szóval még nekem is jót tesz ha átmegyek babázni.. Nem vagy rossz anya! :D

2013. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én tudtam főzni még szülés előtt azóta érdekes módon én sem tudok,mindig el sózom!Nem igazán értem!
2013. márc. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van diplomám, s még is kész hulla vagyok estére. Ezt nem tanították meg. Pont tegnap mondtam, hogy remélem következő életembe férfi leszek, mert ez így fer :-)


S az a legrosszabb, hogy még itthon vagyok, de mi lesz ha lejár a gyed és megyek dolgozni, így sincs időm semmire :-/

mondjuk a férjemnek sem


Nem tudom hány éves a babád, de ha kicsit "önellátóbb" lesz, akkor szerintem könnyebb lesz, ebben bízom én is.


Ha nincs segítséged, akkor apuka hétvégén elvihetné sétálni a babát, te meg kiélvezed. Kevés igaz, de feltölt egy időre.

2013. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!