Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 évesen más gyerekét nevelni?

20 évesen más gyerekét nevelni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal egy hónapja vagyunk együtt. Jelenleg még házas, de beadta a keresetet. Az eskuvojuk utan egy hónappal ismerkedünk meg ( nem én vagyok a váló ok) Az exe gyermeket vár tőle, ezért csak a szülés utánra írták ki a tárgyalás időpontját. Az anya szeretne a kizárólagos felügyeleti jogot, de a páromnak fontos a gyereke. Hat évet töltöttek együtt, de azt mondja h még soha sem volt olyan boldog mint most velem. Minden időnket együtt töltjük. El tudom vele képzelni a komoly kapcsolatot. Szerintetek mennyi esélye van ennek? 20 éves vagyok, ő 24. Szerintetek elfogadna majd a kisgyerek?

2015. jún. 19. 13:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a pasi komolytalan, úgy ahogy van.
2015. jún. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem az elsődleges kérdés, hogy 20 évesen a más gyerekét nevelni.

Milyen férfi az olyan, aki esküvője után egy hónappal összejön egy lánnyal?

Milyen ember az, aki megcsalja a terhes feleségét?

Nem fogják neki ítélni a gyereket!

Örüljön, ha a baba nem sérülten jön a világra, hiszen a kismamának nyugalomra lenne szüksége, helyette jön egy ilyen érzéketlen gyökér, aki így viselkedik.

Kérdező! Téged hagy ne minősítselek!

Meg tudod tenni egy másik nővel ezeket? Egy gyerekkel?

Kell neked ilyen gerinctelen, jellemtelen ember? Ember az ilyen??

2015. jún. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mármint apa akarja a felügyeleti jogot úgy hogy anyuka látogassa 2 hetente a gyereket?

Ha anyukával nincsenek komoly problémák (alkoholizmus, drogok,bűnözés) az újszülöttet nem nagyon fogják elvenni tőle, főleg, ha szoptat is.

Sőt 3 éves kor alatt lehet el se viheti apuka, hanem otthonában látogathatja, ahova az ex nem köteles téged beengedni, csak az apukát. Tehát lehet nem is fogsz vele találkozni 3 éves koráig, ha anyukával nem juttok egyezségre.

Amúgy azért gondolkozz előre is kicsit! Ha pároddal egyszer elváltok és lesz közös gyereketek, te egyből odaadnád neki? Vagy most neveled a gyereket, megszereted sajátodként, aztán meg pár év múlva külön mentek és soha többet nem találkozhatsz vele? Hogy bírnád?

2015. jún. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Az nem világos, hogy az esküvője után egy hónappal össze is jöttél vele?

Miért nevelnéd te más gyerekét egyébként?Az a párod és a felesége gyereke lesz. 1 hónapja vagytok együtt, lehet meg se éritek azt, mire megszületik a gyerek.Korai még ezen gondolkozni.És ha komoly is lesz a kapcsolatotok, akkor se neked kell nevelni majd

2015. jún. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd... van egy pasi, aki egy komoly, 6 éves kapcsolat után elveszi feleségül a nőt, akit szeret, teherbe ejti, majd egyetlen röpke hónappal az esküvő után már megcsalja és elhagyja egy fiatal lányért. Komolyan képes lennél megbízni egy ilyen pasiban? Felesleges vele jövőt tervezned, téged is ugyanúgy ejteni fog.

Szerencsétlen gyerek meg még meg sem született, de téged csak az érdekel, hogy elfogad-e majd... abba véletlenül se gondolsz bele, hogy az anyának mi a véleménye a dologról, ugye? Akit az esküvő után ott hagyott a férje egy fiatalabb lányért? De a gyerek, az kéne. Remélem, az anyuka megkapja a kizárólagos felügyeleti jogot.

De te semmiképp se aggódj emiatt, már réges-régen nem leszel sehol a kedves apuka életében, mire az a gyerek nagyobb lesz.

2015. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Szinte 1000%,hogy Anyuka kapja a kizárólagos felügyeleti jogot.Egy újszülöttről beszélünk!A pasinak nagyon fontos lehet a gyereke,ha már a születése előtt elhagyja.Én sem értem,hogy TE miért,és milyen jogon nevelnéd?!Megsúgom,hogy az sem biztos,hogy valaha is találkozol a kicsivel,ugyanis ha az Anyának ítélik,kérheti,hogy 3 éves korig csak a saját lakásában/otthonában látogathassa Apuka a gyerekét,el nem viheti!.Lehet addigra Te már a múlt leszel....Gondolom Téged nem kívánnak látni nemhogy a saját otthonukban,de sehol sem.Az meg,hogy 1 hónap után minden időtöket együtt töltitek,nem extra.Hidd el,mindannyian így voltunk ezzel a kapcsolatunk elején.3 gyerekes anyuka
2015. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A lany költözött el tőle, mert nem volt neki jó a párom szüleivel lakni. Ezek utan meg elvárta, hogy a párom tegyen érte és h albérletbe menjenek. Nem becsülte meg őt egyáltalán. Egy szórakozóhelyen ismerkedtünk meg. A lany elvileg a hónap végén szül, de nem is beszélnek egymással másfél hónapja. Csak azért nem kereste a párom, mert nagyon fáj neki, hogy otthagyta őt.
2015. jún. 19. 14:28
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon fájhat neki ha pár nappal/héttel később mással kezdett komoly kapcsolatba.


Én imádom a férjem, becsülöm őt, de 1 napig nem élnék az anyjával (hacsak nincs valami nagyon durva vis major helyzet).

2015. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Neked ahhoz a gyerekhez közöd nincs, szóval neked nem kell nevelni. Amúgy teljesen jogos, hogy egy fiatal nő nem anyósékkal akar élni. Egy olyan férfit meg, aki inkább a mamahotelt választja a családja helyett, és beújít egy félkamaszt, aki még beveszi a szövegét, csak nehogy felnőttként kelljen viselkednie, nem lehet tisztelni és becsülni.

Ne aggódj. Mihelyt neked is lesznek jogos elvárásaid, téged is dobni fog.

2015. jún. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap után még nem a párod!

Nagyon családszerető lehet a "párod", ha inkább a kényelmes

megoldást választja, és nem megy leendő gyerekei anyjával.

Felelősségvállalás nulla, mindez a "párod" részéről.

2015. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!