Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül nálatok az...

Mennyibe kerül nálatok az étkeztetés a suliban?

Figyelt kérdés
Főként az alsó tagozatosokra lennék kíváncsi,de természetesen nem kizárólag.Meg vagytok elégedve az ár-minőség tekintetében?
2015. okt. 14. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

Nálunk 550 Ft/nap (Bp. melletti kisváros).

A fiam elvan vele, többet eszik, mint a többiek, de ez persze a menza, sosem volt és lesz olyan, hogy mindenkinek megfelel. Az meg főleg nagyon nehéz, hogy ennyi pénzből legyen egészséges, finom és változatos a menü!

Én anno szerettem a menzát, pedig már akkor is szidták, hogy milyen rossz, mostanában meg főként divat lett ócsárolni...

Szerintem most sem olyan vészes a helyzet, amiket én láttam és kóstoltam, az abszolút vállalható, sőt finom volt.

Persze, a fiamnak csomagolok minden nap valamit, pl. gyümölcs, müzliszeletet, hogy ne maradjon éhes akkor sem, ha éppen nem jó a kaja.

2015. okt. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 3000/hó, 50%-os kedvezménnyel. Amióta bevezették ezt a reform-hülyeséget, rettenetesen rossz az étel. Sótlan minden (a levesbe konkrétan nem is tesznek sót), a teát cukor nélkül kapják, a barna kenyeret pedig majdnem minden gyerek utálja. :/
2015. okt. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

elsős a lányom

ebéd és uzsonna: 447 ft/nap

mindig csomagolok neki 2 szendvicset (az egyiket megeszi a tízóraiszünetben), gyümölcsöt és valami nasit pl müzliszelet/dörmi/sk muffin vagy hasonló

nem különösebben válogatós (az oviban szinte mindent megevett minden nap), de a levesek általában nem ízlenek neki itt a suliban. A másodikat szokta szeretni.

Az uzsi jó szokott lenni, ha mégsem jön be neki általában van még vmi az uzsidobozában amivel tud pótolni

A és B menüből kell kiválasztani a köv heti ebédet, ezt együtt szoktuk bejelölni.

náluk is reformkaják vannak, amit eddig láttam-kóstoltam az elég jó volt, el szoktam olvasgatni hogy miket kapnak, tegnap pl almás kuszkusz-sütemény volt az ebédhez. rendszeresen teljeskiőrlésű pékárút kapnak, a köretek is változatosak (bulgur, vadrizs, köles is előfordul rendszeresen, sokféle főzelék, ötletes feltétekkel) mondjuk az enyémek többnyire ismerik itthonról ezeket, nem meglepetés nekik.

összességében azt gondolom, hogy nagy művészet jót főzni a rengeteg előírás mellett és nem irigylem az élelmezésvezetőket. Nekünk szerencsénk van, nemcsak, hogy sosem állt fel éhesen az ebédlőasztal mellől, de dicsérni is szokta hogy milyen finom volt ez-meg-az .... remélem ez a tendencia így is marad.

úgyhogy mi meg vagyunk elégedve ár-érték tekintetében.


ugyanakkor pl keresztlányom másik suliba jár (4.-es), borzalmasan rossza a kaja náluk - másik cég/másik élelmezésvezető/másik konyha...

2015. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

505ft/nap

Az étel az esetek 60 százalékában ehetetlen.

NEM azért, mert nincs benne só, hanem mert eleve rossz az étel. Silány alapanyag, hozzá nem értő szakácsok, és "magasról teszek rá, hogy mit esznek a kölkök" hozzáállás a vezetők részéről.

Fagyasztott gyümölcs a gyümölcslevesben, mócsingos, vagy félig nyers hús, íztelen, felismerhetetlen ételek.

2015. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%kedvezményel 6500ft/fő régen finom volt szeptember ota hol jó hol nem .
2015. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi.Akkor hasonló a helyzet mindenhol.
2015. okt. 15. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!