Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ijesztőeket álmodik a lányom!...

Ijesztőeket álmodik a lányom! Már én is félek! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete eléggé furcsán viselkedik a lányom, nagyon anyás lett, ami rá nem mondható, mindig csak apa apa, Ő az aki a tenyerén hordozza. Viszont egy ideje változtak a dolgok, egyre jobban igényel engem. 6 éves, és nem sűrűn volt mondható ez róla. Ne menjek dolgozni, maradjak itthon, csak ketten legyünk, ne legyen itthon apa.... Aztán ma megosztotta velem, hogy ő mindent velem akar csinálni, mert az apjáról rosszakat álmodik, már többször előfordult ez vele. Nagyon megijesztett, nem tudom hova rakni a dolgot! Miért álmodik ilyeneket? Mi lehet a baj? Teljesen ki vagyok rajta, szinte félelem van rajtam emiatt, mióta közölte velem!
2015. okt. 15. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha tovabbra is ez marad,erdemes lenne szakember segitseget kérni.Ha elmúlik,valoszinu tenyleg csak rosszat álmodott...
2015. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de miket álmodik az apjával?
2015. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Háromszor is egymás után rosszat álmodott, és mindkettő az apjáról szólt? Majdnem sírt, mikor elmesélte, hogy miket álmodott szegénykém! Borzalmas! Mióta ezt meghallottam, azóta gyomorgörcsöm van :(
2015. okt. 15. 19:07
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves második: leszakadt a válla, elütöttük autóval az apját, úgy, hogy a lányom ült a volánnál... Borzalmas....
2015. okt. 15. 19:08
 5/13 anonim ***** válasza:

jesszus! :O nem látott valamit a tv-ben?

igen nagy fantáziájuk van, így sok minden belefér, de szerintem ez már az a pont amit magától nem talál ki, még álmában sem. tehát én azt gondolnám, hogy láthatott valami ilyenfajta nagyon ijesztő dolgot tv-ben, számítógépen, stb és ezt nem tudta feldolgozni, ezért jön elő álmában. mivel apjával nagy (volt) a szerelem ezért ültethette őt ebbe a szörnyűségbe az agya

2015. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy valamilyen ovis társának az apjával történt valami baleset, vagy valaki mesélt iylenmiot, amit hallot, vagy csak a tv-ben látott valami hasonló dolgot?
2015. okt. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
nem tudom, tényleg nem tudom. nem igazán szokott ilyeneket nézni a tévébe, nem engedjük neki! de olyan félelmetes és olyan ijesztő... nem tudom hova rakni a dolgot
2015. okt. 15. 19:28
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenképp vidd szakemberhez. Erősen tünetel a gyerek, és ne az legyen, amire a leírásodból egyből gondoltam...
2015. okt. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mire gondoltál?
2015. okt. 15. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem molesztálásra gondol a 8as válaszoló.
2015. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!