Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ijesztőeket álmodik a lányom!...

Ijesztőeket álmodik a lányom! Már én is félek! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Pár hete eléggé furcsán viselkedik a lányom, nagyon anyás lett, ami rá nem mondható, mindig csak apa apa, Ő az aki a tenyerén hordozza. Viszont egy ideje változtak a dolgok, egyre jobban igényel engem. 6 éves, és nem sűrűn volt mondható ez róla. Ne menjek dolgozni, maradjak itthon, csak ketten legyünk, ne legyen itthon apa.... Aztán ma megosztotta velem, hogy ő mindent velem akar csinálni, mert az apjáról rosszakat álmodik, már többször előfordult ez vele. Nagyon megijesztett, nem tudom hova rakni a dolgot! Miért álmodik ilyeneket? Mi lehet a baj? Teljesen ki vagyok rajta, szinte félelem van rajtam emiatt, mióta közölte velem!
2015. okt. 15. 18:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kiváncsi voltam, rákerestem, és azt irják egy oldalon, hogy a rémálmok a gyerekkor velejárói, és a legrosszabbak 6 éves kor körül fordulnak elő, utána fokozatosan csökkennek.
2015. okt. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Molesztálás te jó ég, az biztos hogy nem, biztos vagyok benne, hogy nem, úgyhogy ez rossz nyom! Igen, időközben én is olvasgattam ezekről a dolgokról, kedves utolsó!
2015. okt. 15. 21:27
 13/13 anonim ***** válasza:

8as vagyok. Nem ismerlek, és a leírtakból egyből ez jött le ne haragudj, nem megbántani akartalak.

Annak viszont, hogy ha mindig csak az apja sérül ezekben az álmokban, van valami oka. Lehet akár túlzott ragaszkodás is. Mindenképp jó lenne szakember

2015. okt. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!