Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt ebben a kategóriában...

Volt ebben a kategóriában olyan kérdés, ahol megleptek a válaszok?

Figyelt kérdés
Volt olyan kérdés, ahol a válaszok teljesen ellentétesek voltak a te véleményeddel, vagy indokolatlan veszekedés volt egy teljesen átlagos kérdés alatt?
2015. okt. 16. 13:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap van ilyen.
2015. okt. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%

Pl a múltkori kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


Nemtudom mit vétettem ellenük és hogy lehet kijelenteni egy számukra vadidegen emberről hogy nem való anyának. Csak azért mert nem érthetően fogalmaztam...

2015. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Minden nap találok ilyet. A legtöbben, azt tapasztalom, itt vezetik le a feszültségeiket. Mert valamiért úgy gondolják az emberek, hogy ha nincs kiírva a nevük, akkor már bármit megengedhetnek maguknak. Szomorú.
2015. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy én egy jó ideje járok ide de még mindig meglep, hogy lehet ekkora vitát csinálni néha néhány alapvető dologból ami ráadásul nem is kizárólag rajtunk múlik (pl császár - sima szülés, anyatej - tápszer)
2015. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem az indokolatlanul veszekedős típusból ez volt a kedvencem mostanában :)


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2015. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%

Ne haragudj második,de szerintem itt te voltál a hibás és nem a válaszolók.

Ki mit vet,úgy arat!

2015. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Igen, az nekem is feltűnt már, hogy vannak kérdések, ahol egymást licitálva gonoszkodnak/szólnak be a kérdezőnek. Néha teljesen ártalmatlannak tűnő kérdésnél is. Volt egy kérdés, csak most nem találom, ahol a fiatal kismama kicsit sok ruhát vett, és ezért kb 20 oldalon keresztül fröcsögtek rá választékos stílusban. Igen, kicsit tényleg sok kisruhát vett, de a végén már kb a gyereket is el akarták vetetni tőle ezért.

Egy másiknál egy anyuka kérdezte, hogy anyák napi műsornál ki mit szólna, ha a gyereke nagyon keveset szerepelne, másé meg indokolatlanul sokat, na őt is úgy szétszedték, még a gyerekét is szidta az egyik válaszoló, meg a szexuális életét firtatták, bár ott rendesen kiakadt a kérdező is, azt is meg kell hagyni. Erre azt hiszem válaszoltam is, mindjárt kikeresem.

2015. okt. 16. 13:42
 8/22 anonim ***** válasza:
13%
6-os, inkább a kérdésre válaszolj, ne pedig ismét fröcsögj.
2015. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

igen, gyakran van ilyen.

egyszer feltettem egy kérdést azzal kapcsolatban, hogy a 13 hónapos babámat kezdhetem e biliztetni ha előre szól hogy kaka. erre teljesen le lettem cs...ve hogy mit erőltetem még a bilizést, mert hogy 2 évesen bőven ráér biliztetni. azóta se értem, ha már előre szól és nincs veszteni való miért ne biliztetném? biliztettem is amúgy a negatív tanácsok ellenére és egy hónapra rá meg is volt az első bilibe kaka..


aztán egyszer megkérdeztem - miután szülés után már eltelt fél év és még mindig nem szexeltünk a férjemmel - hogy hogyan hozzam vissza a szexet az életünkbe...na rögtön jött egymillió válasz hogy nyilván megcsal a férjem...mondanom sem kell azóta minden rendben, minden másnap kufirc van :D


Aztán a szokásos hogyan fejleszthetném a babámat kérdés, amit kb. 10 hónaposan írtam ki, azzal hogy miket tud, és miket nem tud, és szó szerint nekem estek hogy teljesítmény elvárásos szaranya vagyok :D holott csak aggódom a babámért mint mindenki más itt.


azt hiszem, talán ezek voltak a legkiakasztóbbak számomra...de annak tudom be, hogy azért nem biztos hogy a GYIK-et felhasználó közösség feltétlenül átlag feletti értelmi/érzelmi szinten van. Nyilván van mondjuk egy 20% aki átlag feletti, meg van egy 60% aki átlagos és van egy 20% aki átlag alatti...innentől kezdve mivel én úgy gondolom magamról, hogy átlagon felüli a gondolkodás módom, az értelmi képességeim (ezt most nyilván jól le fogja pontozni aki ezzel látatlanban nem ért egyet de legalább őszinte vagyok) ezért a válaszadók 80%-a jó eséllyel nem olyan választ fog adni amivel én tudok azonosulni. Ez van. De nem akarom bántani a GYIK-et, mert egyébként nagyon sok kérdésre kapok hasznos és értelmes választ nálam sokkal értelmesebb/talpra esettebb emberektől. Különben nem ülnék itt.

2015. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%
Egyetértek. Pontosan így kezdődik az egész, ahogy a hatos indít. Miért jó ez? Én azt a részét nem értem lélektanilag, hogy kinek kielégítő és miért, ha megsérthet másokat?
2015. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!