Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt ebben a kategóriában...

Volt ebben a kategóriában olyan kérdés, ahol megleptek a válaszok?

Figyelt kérdés
Volt olyan kérdés, ahol a válaszok teljesen ellentétesek voltak a te véleményeddel, vagy indokolatlan veszekedés volt egy teljesen átlagos kérdés alatt?
2015. okt. 16. 13:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nekem a neves kérdések a kedvenceim ebből a szempontból. Ezek a válaszok maradtak meg mélyen bennem:

- aki ilyen nevet ad a gyermekének az nem is ember (ezt egy olyan kérdésre írták, ahol a név az én kislányom neve volt, de nem én kérdeztem)

- aki ilyen nevet akar adni, az minek szül gyereket

- tönkreteszed a gyereked életét

2015. okt. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mert sokan ülnek otthon, unatkoznak, nincs aki szóljon hozzájuk a gyereken kívül, az életük nem jó, nem elégedettek vele, és úgy érzik, ha kötekedhetnek, vagy leírhatnak olyan véleményeket, amikkel egyébként belül ők sincsenek megbékélve, vagy leírhatnak olyan dolgokat amit amúgy maguk nem tudnak alkalmazni/betartani, akkor jobbnak fognak tűnni másnál...hazugságokat írnak és saját maguk el is hiszik hogy úgy van, ahogy írják, vagy csak nem tudják elviselni hogy ha a véleményükkel nem értenek egyet és inkább hazudnak annak érdekében hogy bizonyítást nyerjen az igazuk, vagy csak szimplán rossz indulatúak. Engem egyébként ez a része annyira nem zavar, mármint a tudatos provokáció, vagy a rosszmájúság ami mögött egyértelműen ott lapul az irigység...inkább az tud kiakasztani, amikor tök normális stílusban normálisan felteszek egy kérdést és úgy válaszolnak mint egy retardáltnak.
2015. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nem ismét fröcsögök,ugYanis most olvastam először azt amit belinkelt.

Akkor ha szeretnéd válaszolok a kérdésre is.

Nagyon sok kérdést olvastam,ahol indokolatlanul "fröcsöktek a válaszolók.

Viszont van kivétel,ahol a kérdező adja elő magát olyan stílusban,ahol "fröcsögni" fognak rá a válaszolók.

Na ez pont ilyen volt!

2015. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Na megtaláltam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Ti is linkelhetitek a kérdéseket, ha gondoljátok, elolvasnám azokat is, hátha nekem pont kimaradt.

2015. okt. 16. 13:54
 15/22 anonim ***** válasza:

Igen,igen,ahogyan már előttem is írták.Minden napra akad!Többször megjegyeztem már,hogy engem igenis zavar,ha indokolatlanul bántanak,ha látom,hogy majd szétrobban a dühtől az illető és csak azért is piszkálja a jónépet.

Ha a vélemények nem egyeznek kezdődik a szitkozódás,holott annyi félék vagyunk és -szerencsére- teljesen természetes,hogy nem értünk egyet mindenben.

Én nem szoktam kötekedni,kerülöm az ilyen helyzeteket.De úgyis lesz mindig valaki,aki nem így gondolja.

2015. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2015. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

jahhajj itt is hogy nekem estek:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


utána végül beengedtem volna őket, de nem akartak bejönni ők maguk mondták hogy megoldják...

2015. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
és olyan vicces hogy valaki most is nullázza a válaszokat, azt sem tudja miért :D sokan összekeverik a like gombot azzal, hogy a válasz válasz e az adott kérdésre...
2015. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
20, te se vagy százas nyugi. :o :o :o
2015. okt. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!