Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan szeressem meg elmúlik...

Hogyan szeressem meg elmúlik ez az érzés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy 3 honapos babam. A gondom az hogy annyi hogy ellátok de nem erzek különösebb szeretett iránta, nem erzem azt a nagy anyai életem vagy érzést. Imadom az öcsém aki 16 éves de ra húz a fiam egy az egybe (öcsém a nagybátyamra egyébként) rosszul esik hogy se belőlem se se az apjábol semmi. Bárhova megyunk mindehol hangoztatják hogy tiszta öcsém. Félre értés ne essék imádom meg nekem a legszebb de akkor is. :( kérlek negatív kommenteket ne írjatok igyis teljesen őrlődok mindennap.

2015. okt. 18. 19:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tervezett gyerek volt?Van meghitt,boldog légkör pénzzel,saját házzal(vagy albérlettel),apa van,rendesen dolgozik,tehát jó helyre született a baba?
2015. okt. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Lehet szülés utáni depresszióban szenvedsz.Van ilyen sajnos.Keress fel egy pszichológust ő tud segíteni.Háziorvos adhat beutalót akkor ingyenes de sokat kell várni vagy magán úton fizetősen.
2015. okt. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is szülés utáni depressziónak tűnik. Olvass utána neten, keresd fel a háziorvosod. Kitartás!
2015. okt. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Olvastam utana de azon kívül semmi bajom nincs semmi mas tünet. Igazából van segítségem aki vigyázzon ra, segítsen nekem. Itt a gond hogy se magam se a párom nem találom benne, csak az öcsém es ezert frusztrál egy kicsit :(
2015. okt. 18. 19:34
 5/13 anonim válasza:
Lehet hogy nem mindegyik tünet merül fel nálad,de attól még lehet depresszió.Szakemberhez menj,ő tudja eldönteni és kezelni is a problémát.
2015. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én elmennék a helyedben egy családállításra, sokat segíthet ott helyben, egyetlen alkalom.
2015. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vannak nagyon jó helyek, ahol ilyen problémákon tudnak segíteni. A Perinatus alapítvány a személyes kedvencem, de a városod szerint keress rá pszichológusra, babás beszélgetős csoportokra, stb. Biztosan találsz valahol valamit. Ne hagyd annyiban!
2015. okt. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérj szakembertől segítséget akivel tudsz beszélni a problémàdról. Nekem is volt, pár alkalommal elmentem pszichológushoz ès helyre tett. Én nehezen tudtam elfogadni hogy anya lettem, pedig tervezett baba , rendezett helyre, körülmények köze született.
2015. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Adj időt magadnak. Még alig ismered a babád.

Tedd egymás mellé a te gyerekkori fotódat, meg a babádét.

2015. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem se rögtön jött az életem vagy érzés, sőt, amíg a fiam el nem kezdett kúszni-mászni, meg főleg ülni, nem is különösebben élveztem az anyaságot. Pedig rám hasonlít, szóval ezzel nincs összefüggés szerintem :) És nem vagyok depressziós.

Ezzel nem a problémádat akarom kicsinyíteni, sőt ennyiből nem is mondanám hogy ez nem depresszió vagy bármi, de tény hogy nem mindenki a kisbabás időszakot élvezi. Amikor a baba elkezd visszajelezni, kommunikálni veled, még később meg már a legváratlanabb pillanatokban jön oda megölelni, puszit adni - na nekem ezek hozták meg az az érzést.

2015. okt. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!