Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kihoznád a börtönből a párod,...

Kihoznád a börtönből a párod, (csak tegyük fel, tudom, senkinek nem lenne ilyen párja) ha köteles lennél, de kb hagyott egyedül szenvedni a gyerekkel?

Figyelt kérdés

köteles abban lennél, hogy átadd részére a gyerek anyakönyvi kivonatának egy példányát amivel igazolni tudja hogy gyermeke van, ilyenkor rövidítik a büntetést, mert ne egy gyilkos vagy hasonló.

viszont már terhesen elkezdte játszani hogy nem jön haza meg egyéb szemétségek, utána bekerült, a nő egyedül, alig pénzből csóroskodik a gyerekkel segítség nélkül.

gyerektartás még sehol, mert huzavonás a megállapítása, meg ha meg is állapítják úgy se fog rendesen fizetni.


indezek ellenére az apa úgy beszél, hogy mindent megakar tenni a családjáért.


viszont kérdéses az is, hogy egyáltalán szereti e őket, vagy csak állítja, mert ugye az is örök titok.


2015. okt. 19. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Jó helyen van :)
2015. okt. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok bosszúálló típus. Nem látom értelmét. Ha csak papírmunka kérdése, akkor igen, segítenék. De kikötném, hogy szó sincs arról, hogy "családja" van. Gyereke van, aki miatt gyerektartást kell fizetnie, de semmi több. A gyermekem védeném, és nem lenne az életünk része, csak amennyire nagyon muszáj.
2015. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak azért csinálnám, hogy ha kiengedik, fizethesse a gyerektartást.

Egyébként meg én nem vállalnék úgy gyereket, hogy nincs munkám, vagy én a magam részéről csóró vagyok és majd az uram eltart. Soha nem lehet így számolni, mert mi van, ha nem börtönbe kerül, hanem meghal?

Ha vissza akarna jönni, hosszú lenne odáig az út, az biztos. Sok-sok bizonyítás. Meg attól függ, hogy mit követett el. Mondjuk nagyon gyerektartásra nem lehet számítani. Egy börtöntölteléket hova vesznek fel? Nem sok helyre, azok is mind gány munkák gány fizetéssel.

2015. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

a munkanélküliu apák helyett őgy tudom, az állam fizeti a gyt-t


amúgy az anya nem a semmire szüllt, dolgozó nő volt

2015. okt. 19. 16:51
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod,drágám,az állam senki helyett nem fizet,csak megelőlegez,amit azonnal el kezdenek ,ha lesz munkaviszonya a kedves férjnek.De az előleghez is kellenek feltételek.
2015. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*el kezdenek vonni
2015. okt. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
eddig kb semmit nem fizetett, remélem elég lesz feltételnek akár gyermekveszélyeztetésnek is elmehet...
2015. okt. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!