Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek olyan nőt, aki...

Ismertek olyan nőt, aki gyerekkel akarta megfogni a férfit, de nem vált be és egyedül kellett nevelnie a gyerekét? Hogyan alakult?

Figyelt kérdés
2015. okt. 2. 21:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%

hangsúlyozom: Állítólag(csak mert ki tudja ki kamuzik ki nem) de szóval vol egy feleség, aki a szeretpjétől terhes lett, de hogy ezzel kimeneküljön a házasságából, így a szeretővel lettek egy család. a szeretőnek csak a 12.hét után mondta el, amikor már nem lehetett volna elvetetni.

így éltek együtt, aztán 4 év múlva még egy baba.

a baba pár hónapos korában a férfi összejött egy egyedülálló gyerekes anyával és dúl a szerelem. az exnő megértést tanúsított, csak azt kérte, hogy ha el is megy, de azért segítsen majd rajtuk a későbbiekben(gondolom a gyt-re gondolhatott)


mások úgy látják őket, mintha a féri hagyta volna el a családját egy másik nőért.

2015. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
*szóval a feleség a szeretőt akarta magának megfogni gyerekkel(lehet nem érthetően írtam fentebb)
2015. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Igen értem. :) Bár kissé bonyolult a sztori, én szimplább esetekre gondoltam.

Mint hogy a pasi nem akar elköteleződni, erre gondol egyet a nő, és bevállalja a pasi "háta mögött". De erre a pasi nem azt reagálja, amit a nő elképzelt, hogy egy szép család lesznek, hanem lelép. Ő meg marad a kisgyerekkel egyedül.

2015. okt. 2. 21:28
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
általában szerintem nem lépnek le, hanem kényszerből maradnak, amivel a későbbi lelépésnél nem lesz lelkiismereturdalásuk, szóval egy kövi nőnek tuti hogy azzal fog jönni, hogy dehát ő nem is akarta a gyereket, ő a szent.
2015. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én ismerek egy ilyen nőt, neki nagyon nem vált be a dolog. Állította, hogy nem is érti, hogyan lehet, azt hitte, nem lehet gyereke...elmúlt akkor már 35. Aztán a pasi nem vállalta fel, így teljesen egyedül maradt minden segítség nélkül, se szülők, se rokonok, senki. Apa csak anyagilag támogatta, nem mondom, az is valami, de iszonyú nehéz így. Aztán egyszer csak kibökte, hogy nagyon szerelmes volt és sürgette az idő, ezért az egész. Csak nem úgy történt, ahogy elképzelte. Nyilván szereti a gyereket és nem csinálná vissza ha megtehetné, de ha előre tudta volna, hogy nem jön be, nem teszi meg. Szóval ők ketten maradtak.
2015. okt. 2. 21:45
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyet ismerek, bár ez nekem nem túl kellemes emlék. 18 éves voltam, amikor összejöttem egy sráccal (ő idősebb volt nálam, olyan 25 körül), és iszonyúan bele voltam zúgva, szerintem egy tök jó kapcsolat lett volna, de hát nem így lett. Egy hónapig tartott a nagy szerelem, amikor a srác volt nője kitalálta, hogy ő terhes. A srác meg szépen visszament hozzá, mert úgy érezte, hogy ez a kötelessége. Piszkosul fájt a dolog, de aztán persze továbbléptem. Mellesleg, a gyerek még csak négy hónapos volt, amikor apa és anya szétmentek, úgyhogy nem tartott túl sokáig a dolog. Innentől kezdve nem követtem az eseményeket, csak azt tudom, hogy azóta sem jöttek össze újra. De ez már tíz éve volt, azóta nem tudom, hogy kivel mi történt.
2015. okt. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
11%

érdekes, amit én írtam, abban is, apuka pár hónapos baba mellől lépett le..

hogy lehet így otthagyni egy embert egy csecsemővel..

csoda, hogy nem büntetendő

2015. okt. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én is ismerek ilyen nőt, de neki nem sikerült megfogni a pasit, a pasi fizeti a gyt-t, megy a láthatásokra a kicsit imádja és mindent megtenne érte, de a nő szemétkedik évek óta és mindent megtesz, hogy apuka ne lehessen a gyerekkel... nem értem az előttem szólót, miért a pasit kéne büntetni mert nem akar egy olyan nővel élni akit nem szeret? Persze ő is ott volt amikor csinálták, de egy normális baráti kapcsolatot is lehetne tartani a nővel a kicsi érdekében, nem hiszem hogy együtt is kéne élni vele... (nő létemre mondom ezt)
2015. okt. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%
csak mert szerintem egyenesen szemétség egy nőt otthagyni, aki egy éjjel-nappalt igénylő csecsemő miatt dolgozni se tud. ha lenne következménye, meggondolnák az emberek, ahogy a lelépést, úgy a gyerekvállalást is, a család fogalma is már értelmet nyerne.
2015. okt. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, 60%os, de ezekben a sztorikban a nök a köcsögök, nem a férfiak. Szerintem.
2015. okt. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!