Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon hagynátok 2,5 éves...

Otthon hagynátok 2,5 éves gyereketek, ha apuka alszik?

Figyelt kérdés
Szóval, a nagyokért 3 körül kell elindulnom az oviba (5 perc séta) Apuka éjszakás volt, aludt. A pici háromnegyed 3-kor aludt el. Vártam fél 4-ig, de nem ébredt fel. Fogtam magam és elindultam az oviba. Szerencsére nem ébredt fel...
2015. okt. 21. 16:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Akik nem hagynák ott, azoktól kérdezem, hogy nálatok éjjel is ébren van valaki folyton és figyeli a babát?
2015. okt. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nálunk a kicsi már amióta ki tudott mászni az ágyából (kb. másfél évesen) azonnal odajött hozzánk, ha megébredt és szüksége volt ránk. Így én hagytam volna és nem szóltam volna senkinek.

De az én férjem megébred, ha a gyerekeknek szüksége van valamire.

Azt el tudom képzelni, hogy annyira kiütve alszik (apuka), hogy arra sem ébred meg, hogy birizgálja a gyereke, ilyen esetben nem hagytam volna csak magukra.

2015. okt. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Én szólok ilyenkor a férjemnek, de csak azért, mert ő nem mindig ébred fel arra, ha a gyerek felébred. Meg hogy tudja, a gyerek egyedül van, neki kell mennie, mert én nem vagyok a közelben. Aztán alszik tovább, de már nem olyan mélyen, mint mikor én is ott vagyok.
2015. okt. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
de nyilván milliószor előfordult éjjel hogy ő felébredt és ti nem...nem gondolod?
2015. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De gondolom :) Csak nem szoktam ilyet csinálni, mindig viszem magammal a gyereket és nem volt megbeszélve :) Ezért kérdeztem.
2015. okt. 21. 18:12
 16/19 anonim ***** válasza:
Persze, hiszen nem egyedül marad otthon, hanem az apjával, aki nyilván felébred, ha a gyerek felébred. Mondjuk annyit megtennék, hogy szólok a férjemnek, hogy elmegyek, a gyerek meg itthon marad, csak hogy tudja. Az én férjem egy ilyen után még lazán visszaalszik, szóval nem verem ki az álmot a szeméből.
2015. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ebben a szituban én is leléptem volna simán. Ha reggel 9 óta alszik a férjed, akkor már bőven kialudta magát annyira, h felekljen a pici sírására. Én ennyit egyfolytában 7 éve nem aludtam. :) Ha csak 1-2 órája alszik, akkor szóltam volna neki.
2015. okt. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy írtatok :)
2015. okt. 21. 20:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy apa nem tud róla, nem hagynám. Illetve csakis akkor, ha apa felébred a gyerekre, ha bármi van! Ha nincsen ksiágyban a 2,5 éves, akkor gondold el, kimászik az ágyából, apa alszik mélyen, bármi történhet.
2015. okt. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!