Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Be lehet még szerezni Magyaror...

Be lehet még szerezni Magyarországon a Duplo 5816 (Mack útja) készletet?

Figyelt kérdés
Aki esetleg többet vásárol duplot, kérem segítsen. Karácsonyig jó lenne beszerezni, de egy webáruházban sem látom. Sehol nem kapni. Tényleg esélytelen?

2015. okt. 27. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Itt probald meg!

[link]

2015. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2015. okt. 27. 20:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez az? Mert itt van még:

[link]

2015. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi 3, de jelenleg nem működik ez a webáruház, nem forgalmaz termékekek (sajnos).
2015. okt. 27. 23:04
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]

Tesék itt kaphato .

2015. okt. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mirol beszelsz utolso? "

A termék sajnos nincs raktáron. Ennek az oka lehet, hogy épp beszerzés alatt áll - ezek az aktuális készletek -, vagy a termék már megszűnt és nem gyártják."

2015. okt. 28. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, valóban ott sem kapható.

Végignéztem a webáruházakat, amiket a google kidobott, de sehol nincs "kosárba" gomb, tehát sehonnan nem lehet megrendelni, csak valamikor volt náluk, azért van a honlapjukon...

2015. okt. 28. 12:32
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Találtam egyet.

2015. okt. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen ezt láttam, de nem szeretnék 16500 Ft-ot fizetni valamiért, amiről még képet sem látni, és személyes átvétel sincs...

Tudom, hogy a vatera megbízható, de mi van, ha nem postázza az eladó???

2015. okt. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!