Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alkohol gyerekek mellett?

Alkohol gyerekek mellett?

Figyelt kérdés
Ti néha megengeditek magatoknak? Nagy bűn ha néha elkortyolgatok egy kis boroskólát ? Egyedül vagyok velük, nincs segítség apuka dolgozik, éjjel jön haza. Csak egy kicsit jobb kedvem lesz :) Ez nem nagy bűn, igaz?
2015. okt. 28. 13:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha mértékkel iszod nincs gond, nem bűn! :)
2015. okt. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11%

Hogy őszinte legyek, egész évben nem iszom alkoholt, kivéve téli hideg napokon.

Na akkor párnaponta egy kis forraltbor lecsúszik.

Tavaly kimaradt szopi miatt, de idén megint bekészítem.

Legjobb tavalyelőtt volt, az akkor még egyke gyerkőccel és apával egész délután hóembert gyártottunk (egy hadsereg állt az udvaron, utána pedig este forrócsoki-forraltbor társaságában a kandalló előtt kucorogtunk. :)

2015. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
11%
Nekem csak az "fáj",hogy colával iszod....én is borozgatok néha-a férjem meg sörözget-3 gyerekünk van.Nem gondolom,hogy ettől bármi bajuk lesz!
2015. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Én egyáltalán,sosem iszom alkoholt,így furcsának találom,hogy valaki így tud ellazulni,jobb kedvre derülni.Ízlések és pofonok.
2015. okt. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
13-as, 600 forintos bor van itthon, ezt a fajtát nemtudom magában inni :D Kólával finom, de magában nekem "csípős" :p Minőségi bort eszembe sem lenne elcseszni :)
2015. okt. 28. 17:12
 16/19 anonim ***** válasza:
11%
Ha nem rúgsz be tőle, semmi gond. Én nagyon szeretek borozni, de ezt úgy kell érteni, hogy déltől estig megiszom egy pohár bort, meg esetleg este még egy pohárral (röhejesen lassan tudok csak inni), mondjuk heti 1-2 alkalommal. Bár most nem, mert most terhes vagyok, de amúgy nagyon szeretem a finom bort. Nincs ebben semmi, felnőtt ember ennyit nyugodtan megengedhet magának, akkor is ha gyereke van.
2015. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11%
A 13. vagyok.Oké,akkor meg van bocsájtva!
2015. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11%
2-3 naponta esténként én is megiszok egy pohár bort. Mondjuk én a jobb minőségűeket szeretem és nem az alkohol a lényeg, hanem az élvezet :)
2015. okt. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
11%

én gyakran fogyasztok alkoholt ,de nem sokat.a gyerekkel szemben nem értem miért van lelkiismeretfurdalásod.gondolom nem részegedsz le ,hogy ne tudd ellàtni vagy ilyesmi.

nálunk a családban természetes volt egyébként apámnak hétvégén a reggeli feles ,esti borozás.

senki sem egy lecsúszott piás.

2015. okt. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!