Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 évesnek érdemes Mikulást...

2 évesnek érdemes Mikulást rendelni?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy megrendeljem e neki a mikulást aki házhoz jön. Van egy mikulás bábuja és aokat játszik vele. De ha itt van lehet rátör az ordìtás. Nagyon gondolkozom rajta.
2015. nov. 5. 07:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2 évesen még elég sanszos, hogy megijed tőle. Én dolgoztam bölcsiben, 2-3 évesek voltak a gyerekek, mikor jött a Mikulás, hát azt a sírás rívást... Persze, nem mindegyik, volt aki élvezte, de alegtöbb gyerek megijedt, peidg előtte hetekig besézltünk róla, hogy jönni fog a Mikulés, mikulást színeztünk, festettünk, tudták akkor is hogy jönni fog, mégis mikor beállított a legtöbb gyerek megijedt. Persze, lehet a tied nem ijedne meg, de szerintem még korai 2 évesen. Inkább jövőre.
2015. nov. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem érti, mi ez, és meg is ijedne.
2015. nov. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor még a 4 évesek is megijednek tőle, szerintem korai.
2015. nov. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Nagyon lutri. Inkább menjetek el valami Mikulásos programra. Látja a többi gyereket, hogy ők örülnek neki... Még jövőre is lehet, hogy korai szerintem.
2015. nov. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem érdemes.Ovis kor előtt semmiképpen sem.
2015. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi házhoz nem hívunk még, de a baba klubba szervezünk, majd meglátjuk mit szólnak hozzá :)
2015. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom, még félt tőle. Céges mikulásünnepségre mentünk és a Mikulást, csak a terem túl oldaláról néztük, mert nem akart közelebb menni... :) Most 3 lesz, meglátjuk idén hogyan reagál. Szerintem, most is kellő távolságból fogja figyelni... :))
2015. nov. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából tavaly már látott mikulást akkor volt 1 éves. Csodálkozva nézte de mikor az ölébe ült elkezdett hüppögni
2015. nov. 5. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!