Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hol lehet ilyenkor szandált...

Hol lehet ilyenkor szandált venni? Bölcsiben azt kértek, de ahol eddig voltam, ott most nincs, mert nincs szezonja.

Figyelt kérdés
Leginkább Pécs érdekel, de más város is jó, legalább a bolt típusát tudjam :)
2015. nov. 5. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Két hete még a deichmannban is láttam.

2015. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én megnézném a CCC-ben, ha ott nincs, akkor a Keszüi úton a Borostyánban.
2015. nov. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hétvégén Börzén a Szlivenben :)
2015. nov. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem vihetsz inkább zárt orrút, hogy védje a lábujjait?

azzal tele vannak a boltok

2015. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A temetővel szemben lévő Deichmannban én is láttam még pár hete maradék szandálokat, bár hogy milyen a méretválaszték, afelől vannak kétségeim.

Amikor a fiam volt ovis, és benti cipő kellett, de pont télen nőtte ki/rúgta szét, akkor a Szlivennél lévő kínaiban vettünk, igaz, ezek nem szandálok, hanem vászon benti cipők. Nem a legszebbek, meg nem a legtartósabbak, de vészmegoldásnak szerintem az ilyen is jó, ha nem találtok rendes szandált.

2015. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Deichmann-ban néztem, nem volt a kisfiam méretében, meg pár kínaiban is. CCC-ben viszont nem voltam, azt meg fogom nézni, köszönöm. Bababörze is jó ötlet, bár nem valószínű hogy el fogok tudni menni, meg nem tudom vannak-e ott újak is. Cipőből nem szeretnék használtat venni, csak ruhákból.
2015. nov. 5. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!