Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a következő...

Mit gondoltok a következő lány nevekről? Ti melyiket adnátok legszívesebben lányotoknak?

Figyelt kérdés
Lívia,Petronella,Minona,Melitta,Martina,Gréta,Nelli,Brigitta,Szimonetta,Lilliána,Loretta,Dana

2015. nov. 5. 19:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Minona kivételével mindegyik vállalható. Melinda, Gréta, Brigitta, Szimonetta, Loretta és Dana nem tetszik, a többi szerintem szép. Lívia tetszik legjobban. Adni nem adnám egyiket sem, nekem az egyszerű nevek tetszenek igazán, Pl Anna, Emma
2015. nov. 6. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

1. Gréta, Liliána

2. Lívia (Olívia?), Martina, Brigitta

3. Petronella, Melitta, Dana

4. Minona, Nelli, Szimonetta, Loretta

2015. nov. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Ezek közül a Grétát adnám egyedül.

De tetszik még a Lívia és a Nelli is, de ez utóbbi inkább csak beceneveként(pl.:Kornélia).

A többi nem tetszik.

2015. nov. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Amit adnék: Lívia, Martina.

Ami még tetszik: Melitta, Gréta, Brigitta, Liliána, Loretta.

A Nelli is tetszik, de én becenévnek használnám.

2015. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Lívia - Személy szerint jobbankedvelem a Lídiát, de ez is szép. :)

Petronella - Nekem kicsit túl... bonyolult. Akkor már inkább Petra.

Minona - Nem rossz, bár nagyon jó vezetéknévnek kell lennie, hogy adni merjem.

Melitta - Szép név, bár nekem kicsit túl durva hangzású.

Martina - Nem szeretem ezt a nevet, mert ismertem egy nagyon nem szimpatikus Martinát.

Gréta - Gyönyörű név, legalábbis szerintem. :)

Nelli - Tetszik, bár inkább csak becézőként.

Brigitta - Nem kifejezetten tetszik, de igazából bajom sincs vele.

Szimonetta - Számomra túl idegen hangzású.

Lilliána - Szép név.

Loretta - Szerintem kicsit öreges.

Dana - Erről a névről mindig az a kis kacsa-lány jut eszembe, aki egy rajzfilmben szerepelt, amikor kicsi voltam, és őt is Danának hívták.

2015. nov. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Gréta, Liliána.

A többi nem tetszik. A Nelli aranyos, de akkor inkább olyan nevet adnék, amit tudok úgy becézni (pl. innen a Petronella).

2015. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Listádról a Brigitta, Nelli és Lívia tetszik...a Gréta is menne de hát a Gréta ismerösömet nagyon gyakran krétának csúfolják szóval inkább nem :/
2015. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Gréta vagy Lívia.
2016. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A Lívia a legszebb szerintem, Liliána, Melitta, Martina, Gréta, Loretta, Brigitta is szép. A Nelli becenévként igen, de így túl komolytalan. A Petronella és Szimonetta nem tetszenek,ehelyett inkább Petra és Szimóna. A Dana sem tetszik, esetleg Daniella formában tudom elképzelni. A Minona ismeretlen számomra, a Mióna tetszik.
2016. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
A Lívia szép. A Brigitta is, bár elég gyakori. Még esetleg a Gréta is elmegy, de abból is rengeteg van. A többi szerintem közönséges, én nem adnám.
2016. márc. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!