Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fiús anyukák! Ti kiképeztétek...

Fiús anyukák! Ti kiképeztétek magatokat járművekből és munkagépekből? Vagy hogy oldjátok meg az ezekhez kapcsolódó rengeteg kérdést séta közben?

Figyelt kérdés

Az mi? Hogy működik? Mit csinál? Az milyen autó? stb... stb...

:D

Én kb. egy autómárkát sem ismerek fel, a munkagépek közül maximum a markolót és az úthengert... :D...

Más hogy csinálja?

Vagy az én fiam kérdez extra sokat?


2015. nov. 6. 08:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem néztem ezeknek előre utána, amit tudtam, azt elmondtam, amit meg nem, annak együtt utánanéztünk, vagy megkérdeztük olyantól, aki tudja. Mindig simán megmondtam, hogy van olyan, amit nem tudok, de semmi gond nincs ebből, mert ha utánanézünk, akkor már mindketten tudni fogjuk, és ez jó dolog.
2015. nov. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én legtöbb autot felismerem ,munkagépeket.igy nem volt gond .ha meg nem tudom akkor megnézük megkérdezük ennyi.
2015. nov. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!