Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megtiltanátok, hogy egy...

Megtiltanátok, hogy egy ágyban aludjon éjszaka két szerelmes 6-7 éves?

Figyelt kérdés
Osztálytársak, és halálosan szerelmesek. Most az egyikőjük a másiknál tölt egy éjszakát. Egy szobában alszanak majd, de szeretnének egy ágyban is. Természetesen külön lesz ágyazva nekik, de azt mondták, majd úgyis bemásznak egymás mellé éjszaka. Kell ez ellen erélyesebben fellépni, vagy elég gyerekek még ahhoz, hogy ez beleférjen? Egyfelől olyan kicsik még, babáznak és kisautóznak, másfelől viszont már kis mini kamaszok, akik "mindig szeretni foglak" feliratokkal írják tele a füzeteiket és teljesen megbolondulnak egymásért. Elsősök amúgy... Mit gondoltok?
2015. nov. 10. 22:57
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
24%
Ha magamból indulok ki, annyi idősen már simán rámásztam volna a vágyott nőszemélyre, ha az ágyamban találtam volna. Nemigen tudtam volna, hogy mit akarok kezdeni vele, de az ösztön megvolt. Első gondolatommal nem engedném, másodikkal meg miért venném el az élményt a gyerekektől... Valószínű az első az érett gondolat.
2015. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
58%
Én tuti nem engedném a lányomnak, félnék hogy az ilyesmikből később "én 12 évesen vesztettem el" lenne, nem hiszem hogy sok jóra vezet
2015. nov. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
42%
Cigók vagytok-?
2015. nov. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
77%
ebben az esetben nem engednem az egyuttalvast sem. Melyik hulye szulo talal ki ilyet?
2015. nov. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
54%
Szerinted mi a fenét tudnának egymással kezdeni ennyi idősen? Gyerekszerelemről nem hallottál még? Kb egyenlő a plátóival.
2015. nov. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
11%
nekem ennyi idősen egy fiúbarátom állandóan a farkát mutogatta :D nem hiszem hogy követendő példa..
2015. nov. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
45%
Nem engedném az együtt alvást külön nemű gyerekeknek. Az egy dolog, hogy biológiailag képtelenek lennének szexelni, max simogatás meg csókolózás lenne. Nem ez a probléma. A probléma az, hogy kisgyerekek még, az együtt alvás pedig egy felnőtt párkapcsolat hozzátartozója.
2015. nov. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

"Ki az a hülye aki ennyi idősen elengedi máshoz aludni a gyerekét aki nem tartozik a rokonságba?"

mondjuk.... szinte bárki? már az oviban szerveződtek pizsamapartik, az enyém nyáron még ottalvós táborokban is volt, és van olyan baráti család, akivel vigyáztunk már egymás gyerekeire, akár napokat is. most is ilyesmiről van szó. az anyukával jóban vagyok, és olykor segítünk egymásnak a gyerekfelügyeletet megoldani. most épp kivételesen éjszaka is. ilyen nem normális népség vagyunk mi... (és nem cigók.)

2015. nov. 11. 05:34
 9/29 anonim ***** válasza:
15%
Tényleg nemnormális népség vagytok, ne haragudj!
2015. nov. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
18%
Mifelenk is van ilyen, csak nem kulonbozo nemu gyerekek kozott...
2015. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!