Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bőrpír szülés után? Főleg...

Bőrpír szülés után? Főleg alkoholfogyasztás után?

Figyelt kérdés

Két hónapja szültem (nem szoptatok) és van,hogy esténként iszunk egy pohár bor vagy sört a férjemmel, főleg a vacsorához. Azt vettem észre,hogy főleg ilyenkor, de van,hogy máskor is az arcom kipirosodik. Ez mindig este jelentkezik. Igazból foltokban pirosodik ki, mindig ugyanott. Nem érzem száraznak a bőröm, szoliban voltam, de kb. 3-szor a két hónap alatt, tehát nem hiszem,hogy attól van.

Ez még a hormonoktól lehet? Tapasztalt más is ilyet?


2015. nov. 11. 06:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és pár óra alatt elmúlik, nappal semmi nyoma!
2015. nov. 11. 06:16
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem elszokott a szervezeted az alkoholtól a terhesség alatt, így most ez az egy pohár is kicsit erősebben hat rád, mint régebben. Az alkoholfogyasztásnak pedig elég gyakori velejárója az arc kipirosodása, csak hát aki kicsit jobban hozzá van szokva, annál egy ekkora mennyiség még nem hat jóformán semennyire sem. De így, hogy kilenc hónapig egyáltalán nem ittál alkoholt, most kevesebb mennyiség is hatással van. Szerintem el fog múlni nemsokára.
2015. nov. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!